Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
FOTO: Andželina Brailko
FOTO: Andželina Brailko

SPORTS Latvijas Universitātes volejbolistes par vienu soli tuvāk finālam
LU Sporta centrs
12.03.2018

Svētdien, 11. martā, Rīgas Diagnostikas centrā norisinājās 1. pusfināla spēle starp Latvijas Universitātes (LU) un Murjāņu Sporta ģimnāzijas (MSĢ) komandām.

Latvijas Universitātes komanda pirmo setu iesāka ļoti pārliecinoši, nedodot iespēju pretiniecēm izvirzīties uz priekšu, un noslēdza šo setu ar rezultātu 25:20. Otrajā setā Murjāņu meitenes manāmi saņēmās un izvirzījās vadībā ar pārliecinošu punktu skaitu, iegūstot 7 punktu rezervi, ar kuru virzījās pretī seta uzvarai. Seta beigās LU spēja samazināt punktu starpību, taču Murjāņu komanda spēja noslēgt setu sev par labu ar rezultātu 25:23. Trešajā un ceturtajā setā LU dāmas nepieļāva otrā seta kļūdas un pārliecinoši virzījās pretī uzvarai, kur pēdējā seta beigās LU uzbrucēja Sindija Bože ar savu spēcīgo uzbrukumu pielika kārtīgu punktu spēlei. Spēle beidzās ar rezultātu 3:1 (20; -23; 19;21) par labu LU komandai.

Kā labākās šajā spēlē tika atzītas LU komandas kapteine Ginta Vedļa un cēlāja Elvita Dolotova.

Paldies LU Volejbola komandas atbalstītājiem, kuri ir daļa no mūsu uzvaras!

Nākamā spēle tiks aizvadīta 17. martā plkst. 16:00 Murjāņu Sporta ģimnāzijas sporta zālē (Murjāņi, Sējas novads, Klintslejas 4).

Arī šo spēli būs iespējams vērot tiešraidē " LU volejbols" Facebook lapā.