Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Muzeja darbinieki sniedz individuālas konsultācijas gan dažādu nozaru speciālistiem, gan ieinteresētajiem skolēniem. Vijas Hodirevas foto.
Muzeja darbinieki sniedz individuālas konsultācijas gan dažādu nozaru speciālistiem, gan ieinteresētajiem skolēniem. Vijas Hodirevas foto.
Muzeja darbinieki sniedz individuālas konsultācijas gan dažādu nozaru speciālistiem, gan ieinteresētajiem skolēniem. Vijas Hodirevas foto. Muzeja darbinieki sniedz individuālas konsultācijas gan dažādu nozaru speciālistiem, gan ieinteresētajiem skolēniem. Vijas Hodirevas foto.
AKTUĀLI! LU Ģeoloģijas muzejs apmeklētājiem trešdienās atvērts bez iepriekšējas pieteikšanās
LU Ģeoloģijas muzejs
08.03.2018

Latvijas Universitātes (LU) Ģeoloģijas muzejs Alberta ielā 10 turpmāk katru trešdienas pēcpusdienu apmeklētājiem būs pieejams bez iepriekšējas pieteikšanās.

LU Ģeoloģijas muzejs ikvienam interesentam ir pieejams apmeklējuma laiku iepriekš saskaņojot. Turpmāk, papildus šai iespējai, sākot ar 2018. gada martu, lai muzejs kļūtu atvērtāks, it īpaši individuālajiem apmeklētājiem, katru trešdienu no 14:00 līdz 18:00 laipni tiks gaidīts ikviens bez iepriekšējas pieteikšanās.

Nereti cilvēki muzejā vēršas pēc palīdzības noteikt kādu viņu atrastu īpašu “akmeni”. Dažiem līdzi ir pat veselas kolekcijas. Tādēļ muzeja speciālisti piedāvā muzeja apmeklējuma laikā sniegt mutiskas konsultācijas par atsevišķiem paraugiem, iežu un fosiliju kolekciju veidošanu, kā arī par dažādiem ar Latvijas ģeoloģiju saistītiem jautājumiem. Piemēram: Kurš ir Latvijas “izskatīgākais” iezis un kur to var atrast? Vai tikai bruņurupučiem ir bruņas? Vai Latvijā ir dzīvojuši koraļļi un kur tos meklēt?  

Muzejs atrodas Rīgā, Alberta ielā 10 (1. stāvā). Ieejas maksa skolēniem, pensionāriem EUR 1.00, pieaugušajiem EUR 2.00, konsultāciju maksa no EUR 3.00. Plašāka informācija pa tālruni +37129112907