Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Izstādes "Skola 2018" Latvijas Universitātes dalībnieki.
Izstādes "Skola 2018" Latvijas Universitātes dalībnieki.
Izstādes "Skola 2018" Latvijas Universitātes dalībnieki. Skolēni izmantoja iespēju virtuālajā realitātē nokļūt Universitātes galvenajā ēkā. Studeţgribētāji iepazinās ar LU sniegtajām studiju iespējām. Skolēni devās ekskursijās uz LU Dabas māju. Skolēnu plūsma izstādes "Skola" pirmajā dienā.
AKTUĀLI! Latvijas Universitāte veiksmīgi piedalās izstādē “Skola 2018”
Antra Sprēde, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
26.02.2018

Latvijas Universitāte (LU) aizvadījusi trīs veiksmīgas dienas izstādē “Skola 2018”. Trīs dienu garumā, no 23. līdz 25. februārim, LU piedāvāja aizraujošas aktivitātes – doties ekskursijā uz LU Akadēmiskā centra Dabas māju, virtuālajā realitātē paviesoties LU galvenajā ēkā, piedalīties fakultāšu sagatavotajās viktorīnās un izzinošās spēlēs, kā arī iepazīties ar LU piedāvātajām studiju iespējām.

LU izstādē “Skola” izcēlās ar lielāko stendu – papildu 13 fakultāšu un filiāles stendam, Universitāte bija ierīkojusi atpūtas stūri, kas piesaistīja ļoti lielu apmeklētāju interesi. Atpūtas stūrī izstādes dalībnieki, skolēni, viņu vecāki un pārējie apmeklētāji izmantoja iespēju nofotografēties īpašajā foto stūrī. Tāpat ikviens varēja izspēlēt testu “Pastudē sevi” un noskaidrot, kura no LU fakultātēm būtu studijām piemērotākā.

Visplašāk studētgribētāji izmantoja iespēju ar Universitātes telpām un vidi iepazīties virtuāli, izmantojot 3D brilles. Savukārt fakultāšu studenti aicināja skolēnus un viņu vecākus iesaistīties dažādos uzdevumos. Piemēram, Fizikas un matemātikas fakultāte aicināja no papīra lapām uzcelt augstāko torni, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte apmeklētājus izaicināja uz karšu cīņām, bet LU basketbolisti – uz piespēļu sacensībām.

Tāpat skolēni izmantoja iespēju ar LU autobusu doties ekskursijā uz Akadēmiskā centra Dabas māju. Aptuveni desmits skolu paviesojās Dabas mājas auditorijās un palūkojās uz Rīgu no Universitātes jumta.

Atpūtas zonas noslēdzošais pasākums bija “Sportland” konkursa – velosipēda izloze. LU Komunikācijas un inovāciju departamenta direktors p.i. Guntis Rozenbergs izlozēja laimīgo konkursa kārti – velosipēdu savā īpašumā ieguva Ance Pakalne no Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas. Meitene sazvanīta, nespēja noticēt, ka velosipēdu laimējusi, tomēr bija ļoti priecīga.

Interesi par iespējām studēt Universitātē izrādīja ļoti liels apmeklētāju pulks – uz izstādi bija ieradušās skolas, skolēni ar vecākiem, kā arī tie, kas vēlas savas zināšanas papildināt maģistrantūrā. Satiktie studētgribētāji atzina, ka atzinīgi novērtē LU reputāciju un uzskata, ka LU piedāvā labu studiju kvalitāti. “LU ir viena no visaugstāk vērtētākajām augstskolām Latvijā, LU mācās arī mana draudzene un dzirdu tikai labākās atsauksmes, studijām ir laba kvalitāte,” stāstīja skolniece Dana no Rīgas 40. vidusskolas.

Ar aizvadītajiem notikumiem izstādē “Skola” var iepazīties LU Twitter, Instagram un Facebook kontos.

Foto no izstādes piejami LU fotoarhīvā.

Saistītās ziņas

Skolēni izstādē "Skola 2018" uzsver LU augsto reputāciju

Latvijas Universitāti izstādē “Skola” var iepazīt arī virtuālā realitātē