Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Teoloģijas mēneša noslēguma simpozijā notiks saruna ar režisoru Viesturu Kairišu un mākslinieka Māra Subača darbnīca
Ilze Stikāne, LU Teoloģijas fakultāte
13.02.2018

Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes (LU TF) dzimšanas dienai veltītais ikgadējais pasākumu cikls “Februāris – Teoloģijas mēnesis” noslēgsies ar simpoziju piektdien, 16. februārī, plkst. 18.00 LU TF, Raiņa bulvārī 19, 161. telpā. Šogad simpozijs notiks radošā gaisotnē, jo tajā viesosies divi īpaši viesi – režisors Viesturs Kairišs un mākslinieks Māris Subačs.

Ikviens LU TF students, absolvents un draugs ir mīļi gaidīts apmeklēt simpoziju, kurā tiks atzīmēta LU TF 98. gadskārta. Kopīgi atskatīsimies uz pagājušajā gadā sasniegto un veidosim jaunas idejas fakultātes nākotnei.

Šogad simpozijā viesosies režisors V. Kairišs (filmas “Melānijas hronika” un “Tumšie brieži”, teātra izrādes “Salome”, “Uguns un nakts” kā arī citas) un mākslinieks M. Subačs. Vakara gaitā mākslinieks M. Subačs palīdzēs apmeklētājiem iejusties mākslinieciskās pasaules noskaņās, cenšoties sajusto definēt uz lapas. M. Subača darbus varat apskatīt Facebook tīmekļa vietnē, kā arī izstāžu zālē “Arsenāls”, kur pašlaik ir izstādīti mākslinieka darbi (Eiropas mākslinieku grupas “Akroma” zīmējumu izstādes ietvaros). Ar V. Kairišu un M. Subaču sarunāsies teologs un rakstnieks Nils Sakss Konstantinovs.