Trešdien, 6. novembrī, LU/BS Rīga aizvadīja spēli pret BA Turība un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 99:81. Rezultatīvākie spēlētāji: Kārlis Daga – Krūmiņš (18 punkti) un Norberts Strautiņš (17 punkti).

Pirmos divus punktus LU/BS Rīga sastāvā guva Norberts Strautiņš ar soda metieniem (2:0), vēlāk divus punktus ar noteikumu pārkāpumu realizēja Kārlis Daga – Krūmiņš (5:0). Dāvis Skreivers iemeta 3 punktus, panākot jau 8:3. Pēc Kārļa Kaugara rezultatīvas piespēles divus punktus iemeta Kārlis Daga – Krūmiņš (10:3). Sekoja vairākas spēlētāju nomaiņas un rezultāts auga par labu LU/BS Rīga – 13:5 (3 punkti Kaido Liepiņš – Liepa), 15:8 (2 punkti Norberts Strautiņš). Rihards Aleksandrovs iemeta divus punktus un komanda turējās vadībā – 18:13. Turības komanda spēja pietuvoties līdz 17:20, tomēr atkal precīzi mūsējie – 22:17. Ceturtdaļa noslēdzās ar +5 mūsējiem – 24:19.

Otrās ceturtdaļas sākumā ar diviem punktiem mūsu komandā izcēlās Edvards Mežulis (26:21), mājinieki gan spēja pietuvoties līdz 25:26, kā arī panākt izlīdzinājumu 30:30. Edvards Mežulis iemeta divus soda metienus (32:30). Pēc vairākām veiksmīgām mūsējo darbībām komanda atkal spēja izvirzīties jau drošākā vadībā – 41:34. Kārlis Daga – Krūmiņš iemeta trīs punktus, panākot 44:36. Edvardam Mežulim vēl divi punkti ar soda metieniem – 47:38. Pie rezultāta 49:40 tika pieprasīts minūtes pārtraukums Turības treneru korpusā. Ar šādu rezultātu komandas arī devās lielajā pārtraukumā.

Trešajā ceturtdaļā Edvards Struža iemeta trīs punktus (52:44). Pēc tam arī Edvards Lucis realizēja trīs punktus (55:47). LU/BS Rīga turējās vadībā (57:51) precīzam esot Kārlim Dagam – Krūmiņam (2 punkti) un (60:53), kad trīs punktus iemeta Dāvis Skreivers. Pēc Riharda Aleksandrova soda metiena komanda panāca atkal +10 (63:53). Lieliski aizsardzībā un uzbrukumā darbojās spēlētāji, kas deva pienesumu arī uz tablo (74:55). Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 77:57.

Edvards Mežulis guva četrus punktus pēc kārtas ar soda metieniem (81:59). Pretiniekiem padevās veiksmīgs spēles nogrieznis (82:67). Ar lielisku epizodi pēc Norberta Strautiņa piespēles izcēlās Rihards Aleksandrovs dankojot grozā (85:67). Norberts Strautiņš precīzs no pustālā metiena, tad izcēlās arī Kārlis Kaugars ar trīs punktiem (92:71). Spēle noslēdzās ar pārliecinošu LU/BS Rīga komandas uzvaru – 99:81.

LU/BS Rīga: K. Daga – Krūmiņš (18pt., 5rp., 5ab.), N. Strautiņš (17pt.), D. Skreivers (15pt.), E. Mežulis (14pt., 7ab.), E. Lucis (10pt.), R. Aleksandrovs (8pt.), E. Struža (6pt.), K. Liepiņš – Liepa (6pt.), K. Kaugars (5pt.).

Nākamā komandas spēle 16. novembrī pret BK Ķekava plkst. 13:30 Elektrum Olimpiskajā centrā.