Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! Latvijas Universitātes Studentu padome aicina studentus pieteikties par vecākajiem dienesta viesnīcās
Latvijas Universitātes Studentu padome
08.01.2018

Latvijas Universitātes (LU) Studentu padome (SP) un LU Infrastruktūras departaments (ID) līdz š.g. 19. janvārim aicina aktīvus, atbildīgus un apņēmības pilnus kopmītnēs dzīvojošus studentus, kuri vēlas uzlabot dzīvi dienesta viesnīcās (DV), pieteikties DV vecāko amatam.

Student, vai tu dzīvo dienesta viesnīcā un vēlies saņemt 50% atlaidi īres maksai? Tad, lūk, tev ir izaicinājums! Kopmītnēs jeb dienesta viesnīcās dzīvojošie studenti savā ikdienā ir saskārušies ar ne mazums problēmsituācijām, kuras, visiem kopā strādājot un pilnveidojot apkārtējo vidi, mēs varam novērst un tādējādi uzlabot situāciju.

DV vecākie tiek meklēti šādās DV:

·         Buļļu ielā 5;

·         Burtnieku ielā 1.

DV vecākā galvenie uzdevumi būs sadarboties ar DV vadītāju un LU SP, organizēt DV dzīvojošo kopsapulces, lai rosinātu diskusijas ar administrāciju, kā arī līdzdarbošanās DV sadzīves stāvokļa uzlabošanā, apkopojot īrnieku ieteikumus, sūdzības un problēmas, arīdzan iekšējo pasākumu rīkošanu.

Studentam kļūstot par DV vecāko, būs tiesības saņemt informāciju par DV notiekošo no DV administrācijas, LU ID un LU SP un pārstāvēt studentu intereses. Par sava laika un darba ieguldīšanu DV vecākais saņems līdz 50% atlaidi ikmēneša īres maksai.

Pieteikt savu kandidatūru var līdz šī gada 19. janvārim (ieskaitot), sūtot CV un īsu motivācijas vēstuli uz dienesta.viesnica@lusp.lv .

Plašāku informāciju par DV vecākā pienākumiem un prasībām var iegūt nolikumā, kā arī sazinoties ar LU SP Sociālā virziena vadītāju, rakstot uz e-pasta adresi jurgis.kalnins@lusp.lv.

Student, esi aktīvs un iesaisties savas apkārtējās vides uzlabošanā!