Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ielūkojies LU Botāniskā dārza dzīlēs ekskursijā “Kas zied un dzīvo Botāniskajā dārzā?”
Agnese Reķe, LU Botāniskā dārza Izglītības un ārējo sakaru koordinatore
04.01.2018

Sestdien, 13.janvārī, plkst. 12:00 Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina izzināt augu valstību ekskursijā “Kas zied un dzīvo Botāniskajā dārzā?”. Dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš.

Pastaigājoties pa LU Botāniskā dārza Palmu mājas siltumnīcām, acīm paveras gan labi pazīstami augi, gan eksotiski augi, kas pārsteidz pat erudītākos augu pazinējus.  Ekskursijā “Kas zied un dzīvo Botāniskajā dārzā?” zinoša gida pavadībā varēs iepazīt interesantākos LU Botāniskā dārza augus un to stāstus, uzzināt, kurš Palmu mājas iemītnieks ir senāks par pašu siltumnīcu, kuri augi uz Zemes ir mituši vēl pirms dinozauriem, kā arī izzināt daudzus citus augu pasaules noslēpumus.

Lai gan ārā valda ziema, LU Botāniskais dārzs ziemas miegu neguļ – Palmu mājā gatavojas citroni un granātāboli, ziedus vērušas kamēlijas un citi ziedaugi.  Ekskursijas apmeklētāji varēs apskatīt briestošos eksotiskos augļus, ko ikdienā redzam tikai veikalu plauktos un priecēt acis ar krāšņajiem ziemas ziedētājiem. Ekskursijas laikā varēs arī paviesosies Acāliju mājā, kur sākas aukstās sezonas gaidītākā ziedēšana – ar katru dienu arvien vairāk ziedus ver krāšņās LU Botāniskā dārza acālijas.

Dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš, rakstot uz agnese.reke@lu.lv vai aizpildot pieteikuma anketu.

Dalības maksa ekskursijā 1 personai ir 3 EUR. Papildus jāiegādājas ieejas biļete. Bērniem līdz 7 gadu vecumam dalība ekskursijā ir bez maksas.  Ekskursijas ilgums aptuveni 1,5 h. Pulcēšanās ekskursijai notiks pie kases. Ekskursija notiks, ja būs pieteikušies vismaz 5 cilvēki.

Informācija par ieejas biļešu cenām atrodama LU Botāniskā dārza mājas lapā.