Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU Ziemassvētku konkursa uzvarētāji
LU Ziemassvētku konkursa uzvarētāji
LU Ziemassvētku konkursa uzvarētāji LU studenti vēl augstu laimi savai Alma Mater.
Konkursa uzvarētāji Ķīmijas fakultātes studenti tiekas ar Latvijas Universitātes rektoru Indriķi Muižnieku
Antra Sprēde, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
02.01.2018

Pirmssvētku gaisotnē Latvijas Universitātes svētku konkursa “Radi Ziemassvētkus savā fakultātē” uzvarētāji – Ķīmijas fakultātes (ĶF) studenti tikās ar LU rektoru profesoru Indriķi Muižnieku, lai pie kafijas tases un kliņģera pārrunātu studiju gada aktualitātes.

Uz tikšanos ar rektoru bija ieradušās topošās skolotājas - informātikas un bioloģijas skolotāja Monta Vanaga, bioloģijas un ģeogrāfijas skolotāja Santa Baumane, informātikas un fizikas skolotāja Gaļina Capa, ĶF Studentu pašpārvaldes (SP) priekšsēdētāja, ķīmijas un bioloģijas skolotāja Laima Plēpe un ķīmiķis Krišs Labsvārds, kā arī studentu pasniedzējs Jāzeps Logins.

Tikšanās laikā studenti apsprieda skolotāju programmu kvalitāti un nosprieda, ka svarīgs priekšnoteikums, lai skolēniem priekšmets padotos, ir iedvesmojošs skolotājs.

Studentes ir ļoti aizņemtas, jo jau pašlaik strādā par skolotājām skolās, savukārt brīvajā laikā labprāt darbojas ĶF SP. Piemēram, pirms tikšanās ar rektoru ĶF SP biedri bija viesojušies Gaiļezera pansionātā, kur kopā ar senioriem cepa piparkūkas un gatavojās svētkiem.

Interesanti, ka studentiem šī nebija pirmā tikšanās ar rektoru. 1. kursā I. Muižnieks studentiem pasniedzis mikrobioloģijas pamatus.

Tāpat studentiem būs iespēja viesoties LU radio NABA raidījumā “Studentu pietura”.

Vēstīts, ka Latvijas Universitātes rīkotajā konkursā “Radi Ziemassvētkus savā fakultātē” vienbalsīgu uzvaru guvusi Ķīmijas fakultātes 3. kursa studentes. Monta Vanaga savā Facebook joslā publicējusi foto kolāžu, kur kopā ar kursabiedrenēm ziemeļbriežu džemperos nofotografējušās LU Dabas mājā.