Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! Latvijas Universitātē Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte izsludina ziemas uzņemšanu
Evija Ansonska, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
18.12.2017

Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (BVEF) ziemas uzņemšanā studēt gribētajiem piedāvās sešas pieprasītas bakalaura un maģistra studiju programmas, kā arī jaunu profesionālā bakalaura studiju programmu – “Industriālās inženierijas vadība”. Studijām varēs pieteikties no 2. līdz 24.janvārim. Pašmāju jaunieši varēs pretendēt uz 15 LU finansētajām budžeta vietām!

“Pirmo reizi Latvijas Universitātē tiek piedāvāta iespēja iegūt inženiera grādu un kvalifikāciju. Jaunās studiju programmas mērķis ir dot iespēju jauniešiem iegūt starptautiski konkurētspējīgu izglītību un sagatavot augsti kvalificētus sistēmu vadības inženierus. Ziemas uzņemšanā aicinām arī visus, kas vēlas apgūt vai papildināt savas zināšanas finansēs, ekonomikā, uzņēmējdarbībā, vadības zinībās, kā arī starptautiskajās attiecībās un Eiropas studijās,” uzsver LU BVEF dekāns asociētais profesors Gundars Bērziņš.

BVEF gaida studentus sekojošā akadēmiskajā bakalaura programmā “Vadības zinības” un jaunā, Baltijā unikālā profesionālajā bakalaura studiju programmā “Industriālās inženierijas vadība” latviešu un angļu valodā. Savukārt maģistratūrā ir iespēja studēt sekojošās akadēmiskās programmās – “Ekonomika” finanses un kredīta apakšprogrammā, “Starptautiskās attiecības (ekonomika)” – iespēja iegūt dubulto grādu divu gadu laikā, “Vadības zinības” mārketinga vadīšanas apakšprogrammā. Iespējams studēt arī angļu valodā  - akadēmiskajā maģistra studiju programmā “Eiropas studijas” un profesionālajā studiju programmā “Starptautiskais bizness”.

Visās studiju programmās studijas ir par maksu, bet jaunajā studiju programmā “Industriālās inženierijas vadība” labākajiem ir iespēja pretendēt uz 15 budžeta vietām, ko finansē LU.

Bakalaura programmas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kas vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kas savai biznesa pieredzei vēlas pievienot akadēmiskas zināšanas. Savukārt akadēmiskās un profesionālā maģistra studiju programmas būs labākā izvēle vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, starptautisko institūciju, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas vairot biznesa panākumus.

LU BVEF Ziemas uzņemšana septiņās studiju programmās noritēs no 2018. gada 2. līdz 24. janvārim. Interesenti dokumentus varēs iesniegt pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 16.00-18.30, bet sestdienās no plkst. 10.00-14.00 Aspazijas bulvārī 5, Studiju centrā (312. telpa). Iestājpārbaudījumi notiks – 25. janvārī. Atbildīgās metodiķes – Laila Lisenko, Anita Rudāja un Ginta Rūzniece.