Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Darba devēji viesojas pie Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošajiem
Agnese Grase, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
07.12.2017

Otrdien, 5. decembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) norisinājās karjeras pasākums “Darba birža. Karjeras diena LU PSK studējošajiem”, kura laikā iestāžu un organizāciju pārstāvjiem tika organizētas tikšanās ar LU PSK studējošajiem.

Karjeras pasākums tika rīkots ar mērķi – informēt studējošos par dažādiem karjeras attīstības virzieniem un veicināt jauno speciālistu iepazīšanos ar darba devējiem, potenciālo prakšu vietu un augstskolu pārstāvjiem.

Koledžā viesojās pārstāvji no: Jūrmalas domes, VSIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari””, NMPD, GMT Beauty, VISA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, PSIA "Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka", VSIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, JVVSPC “Jaundubulti”, SIA “Rēzeknes slimnīca”.

Latvijas Universitāti pasākumā pārstāvēja asoc. profesors Ainārs Bajinskis, PBSP “Radiogrāfija” direktors, un Mārīte Veldre, Medicīnas fakultātes lietvede. Abi pārstāvji tikās ar LU PSK Ārstniecības katedras studiju programmu “Māszinības” un Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmas “Radiologa asistents” studējošajiem un informēja par studiju iespējām bakalaura programmās pēc koledžas absolvēšanas.

Fotoatskats uz pasākumu