Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Toms Grīnbergs
Foto: Toms Grīnbergs

AKTUĀLI! Ikgadējā LU zinātniskā konference no nacionālas kļuvusi par starptautisku
LU Zinātnes departaments
29.11.2017

No 2018. gada janvāra otrās puses līdz martam jau 76. reizi Latvijas Universitātē norisināsies ikgadējā zinātniskā konference. LU konference ir kļuvusi par neatņemamu zinātniskās dzīves sastāvdaļu, kas nes līdzi gandrīz gadsimtu ilgas tradīcijas.

Pēdējos gados LU konference ir apvienojusi daudzus universitātes un Latvijas zinātniekus, kā arī kļuvusi par vietu, kur zinātnes sasniegumi tiek apspriesti gan ar uzņēmējiem un dažādu tautsaimniecības nozaru līderiem, gan ar zinātniekiem no dažādām ārvalstu  zinātniskām institūcijām. LU konference jau vairākus gadus pārsniedz  nacionālās robežas, tāpēc turpmāk ir paredzēts vēl vairāk stiprināt LU konferences, kā  zināšanu pārneses platformas internacionalizāciju ar mērķi paaugstināt LU starptautisko konkurētspēju  un veicināt zinātnisko izcilību.

2018. gads iezīmējas ar to, ka tiek mainīts LU konferences statuss no nacionāla uz starptautiska līmeņa konferenci – LU 76. Starptautiskā zinātniskā konference.

Arī turpmāk LU konferenci plānots organizēt sekciju sēdēs pa zinātņu nozarēm un apakšnozarēm, piesaistot ārvalstu zinātniekus, kā arī 12 prioritāro pētniecības tēmu sekciju darbā.