Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU studentu Biznesa inkubators
LU studentu Biznesa inkubators

LU studentu Biznesa inkubators piedāvā starptautisku pirmsakselerācijas programmu
Evija Ansonska, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
10.11.2017

Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators sadarbībā ar Telavivas Universitātes uzņēmējdarbības centra “StarTau” vadītāju Elēnu Donetu (Elena Donets) izstrādājis pirmsakselerācijas programmu. Tā veidota pēc Stīva Blanka (Steve Blank) izstrādātās metodoloģijas, kas pasaulē mainīja pieeju jaunuzņēmumu veidošanai. Pirmsakselerācijas programmai, kas jauniešiem palīdzēs attīstīt savu biznesa ideju, līdz 19. novembrim var pieteikties LU studenti un inkubatora dalībnieki.

Līdzīga pirmsakselerācijas programma ar panākumiem Izraēlā darbojas jau vairākus gadus un tās mērķis ir sniegt jauniešiem pamata zināšanas par jaunuzņēmumu dibināšanu un palīdzēt attīstīt biznesa ideju. Programma ir 12 nodarbību cikls, kas no 23. novembra līdz 8. februārim norisināsies katru ceturtdienu no plkst. 16.00 līdz 19.00. Nodarbības vadīs “TechHub Riga” izpilddirektors Dāvis Suneps, zvērinātu advokātu biroja “GLIMSTEDT” advokāti, pārdošanas treneris Kārlis Apkalns, kā arī citi lektori un pieredzējuši mentori.

Programmas dalībnieki iegūs zināšanas par jaunuzņēmumu dibināšanas biznesa, juridiskajiem un finansiālajiem aspektiem, kā arī sagatavos savu biznesa ideju un minimālo produktu prezentēšanai potenciālajiem investoriem.  

Programmai var pieteikties LU studenti, kuriem ir biznesa ideja, bet nav uzņēmējdarbības pamatzināšanu. Lai iepazītos ar programmas piedāvātajām iespējām, interesenti ir aicināti apmeklēt ievadlekciju, kas notiks 16.novembrī  plkst.16.00 LU studentu Biznesa inkubatora telpās Aspazijas bulvārī 5. Informāciju par pieteikšanos meklē: http://ej.uz/pirmsakseleracija

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc programmas dalībnieki tiks uzņemti pieteikšanās secībā. Pēc reģistrācijas dalībnieki saņems mācību materiālus un piekļuvi mācību platformai ar video lekcijām.

LU studentu Biznesa inkubatora darbība tiek finansēta no ziedojumiem, tāpēc dalība programmā ir pret ziedojumu - 50 eiro katram dalībniekam. Ziedojumus administrē LU fonds.