Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto no "LU rudens florbola nakts" pērnā gada turnīra.
Foto no "LU rudens florbola nakts" pērnā gada turnīra.

SPORTS Pēc vairāku gadu centieniem LU florbola nakts turnīrā uzvar komanda "Labrīt"
Krista Kristīne Magone, LU PPMF
27.10.2017

Ceturtdien, 26. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Universitātes (LU) ikgadējais "LU rudens florbola nakts 2017" turnīrs. Tajā piedalījās 13 komandas, bet uzvaru izcīnīja studentu komanda "Labrīt!", kas vairākus turnīrus bija noslēgusi 2. vietā un nu beidzot tika arī pie zelta medaļas.

Šoreiz turnīra formāts paredzēja, ka 13 komandas sadalīja trīs grupās, kas savā starpā cīnījās par iespēju spēlēt izslēgšanas spēlēs un vēlāk arī finālcīņās. Tuvojoties florbola nakts noslēgumam, spraigā cīņā par vietu finālā cīnījās komandas "Daņix izmeta celi", "Labrīt!", "Andrītis un Tuba" un "Zilupe Black Hawks", kas vērtējamas kā turnīra galvenās favorītes.

Daudziem par pārsteigumu šoreiz vietu finālā izcīnīja komandas "Labrīt" un "Daņix izmeta celi", savos pusfinālos uzveicot labu florbolistu komplektētas komandas, kurām savukārt nekas cits neatlika, kā sadalīt bronzas godalgas. Iespējams, tieši pusfināli šajā turnīrā bija spraigākie - finālmačā droši ar 2:0 trimfēja LU Datorikas fakultātes studentu komanda "Labrīt!", savukārt cīņā par 3. vietu vairāk enerģijas un motivācijas saglabāja "Andrīts un Tuba", kas pēdējos gados allaž finišējusi starp TOP3 komandām.

Turnīra uzvarētāji saņēma lieliskas balvas no LU sporta nakts turnīru partneriem. Red Bull rūpējās, lai ikviens nākamajā dienā atgūtu turnīrā zaudētos spēkus un vitamīnus, bet pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma gardos un veselīgos piena spēka dzērienus no "Smiltenes piens".

Kā ierasts, arī šajā naktī mūzikas pavadījumā spēlēts tika ne tikai florbols, bet paralēli notika arī studentu individuālās aktivitātes. Tajās ikvienam bija iespēja tikt pie sponsora Red Bull dzēriena.

 

"LU rudens florbola nakts 2017" uzvarētāji:

1. vieta - "Labrīt!" – Henrijs Smelēns, Voldemārs Smelēns, Mārcis Māliņš, Arnis Liparts, Lotars Aleksejevs, Mārtiņš Zīle un Agnese Kārkliņa.

2. vieta - "Daņix izmeta celi" – Daniels Dāvis Ore, Krišjānis Penka, Daniela Reihenbaha, Krišs Rozenbergs, Herberts Stenlijs Vanags, Sintija Pitkeviča, Artūrs Kriviņš un Kristaps Kļava.

3.vieta - "Andrītis un Tuba" – Valters Ērglis, Reinalds Rimša, Diāna Ozoliņa, Kaspars Jankausks un Toms Gulbis.

Nākamais LU sporta nakts turnīrs notiks jau 9. novembrī Elektrum Olimpiskajā centrā, kad kārta būs pienākusi volejbolistiem. Savukārt 30. novembrī norisināsies tradicionālā "LU Sporta nakts 2017", kas vienkopus pulcēs futbola, florbola, strītbola un pludmales volejbola cienītājus.

Florbola nakts turnīru atbalsta Red Bull, Smiltenes piens, Venden un Zemgus poligrāfija.