Trešdien, 13.marta vakarā, Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda aizvadīja spēli pret RSU. Lai arī spēle skaitījās izbraukumā, tā notika turpat, kur ir komandas mājas zāle – Rīgas Hanzas vidusskolā. Šoreiz mājas grozi puišiem nepalīdzēja un zaudējums ar rezultātu 64:80.

Spēles rezultātu atklāja Latvijas Universitāte/BS Rīga spēlētājs Aivars Dambis, trāpot divus punktus. RSU ar to nebija mierā un jau pašā spēles sākumā veica izrāvienu – 10:4, kas deva 6 punktu pārsvaru. Mūsējiem gandrīz izdevās to sadeldēt, precīzam esot Matīsam Koļesinskim. Pēc mirkļa Roberts Bērze izkārtoja sev 2+1 gājienu, izprovocējot vēl sodu pretiniekam.  Veiksmīgs spēles nogrieznis padevās pretiniekiem, izveidojot lielāko spēles pārsvaru 18:11. Komandas apmainījās ar precīziem metieniem, taču pārsvars turpināja augt par labu RSU komandai – 25:16. Latvijas Universitāte/BS Rīga aizvadīja veiksmīgāk pēdējo minūti un rezultāts pēc spēlētām desmit minūtēm – 20:26.

RSU komanda turpināja organizēt spēli sev par labu, panākot jau +13 (33:20), taču jaunie puiši atbildēja ar diviem punktiem, precīzam esot Nikam Saleniekam. Kad rezultāts otro reizi uz tablo rādīja +13 pretiniekiem (35:22), komandas treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu, cenšoties puišus “pamodināt”. Gustavam Kārlim Kampusam izdevās atgūt divus punktus, taču tad sekoja komandas biedru tehniskie brāķi un pazaudēta bumba. Pēc RSU gūtā punkta, Gustavs Kārlis Kampuss vēlreiz bija precīzs, metot grozā trīs punktus, taču nemainīgi saglabājās -13 punktu deficīts (27:40), to pat vēl palielinot līdz 43:27. Everts Ramza un Gustavs Kārlis Kampuss abi bija precīzi no trīs punktu līnijas, samazinot deficītu līdz -10 (33:43). Tuvāk mūsējos pretinieki arī nelaida, noslēdzot ceturtdaļu ar rezultātu 36:46.

Trešo ceturtdaļu atklāja Gustavs Kārlis Kampuss, kurš iemeta divus punktus, taču tad uzreiz pretī divi “trejači” un jau atkal -14. Treneris cerību mainīt spēles gaitu vēl neatmeta un sasauca komandas sapulci, pieprasot minūti. Pēc spēlētām sešām minūtēm RSU pārsvars jau pieauga līdz +23 (61:38), Mūsu spēlētāji nedaudz saņēmās un veica savu deviņu punktu izrāvienu, ceturtdaļas beigās sasniedzot rezultātu 47:61.

Ceturto ceturtdaļu veiksmīgāk iesāka Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda, kad precīzs bija Rihards Aleksandrovs (49:61). Sekoja vairākas spēlētāju maiņas, RSU nemainīgi saglabājot divciparu skaitļa pārsvaru (69:53). Pāris minūšu klusuma un nerealizētu metienu no mūsu puses un RSU par to soda bargi, esot vadībā ar +22 (77:55). Kad spēles iznākums un uzvarētājs jau bija zināms, tad sekoja vairākas nomaiņas, dodot spēles laiku rezervistiem, un Latvijas Universitāte/BS Rīga spēja samazināt rezultāta starpību līdz pieklājīgākiem cipariem 64:80.

Latvijas Universitāte/BS Rīga – RSU 64:80 (20:26; 16:20; 11:15; 17:19).

Latvijas Universitāte/BS Rīga – G.K.Kampuss (20pt., 11ab.), R.Bērze (8pt., 3pb.), A.Dambis (7pt., 7rp., 4pb.), K.Bodrovs (7pt., 7ab.), R.Aleksandrovs (6pt.), N.Salenieks (5pt.), M.Koļesinskis (4pt.), N.E.Slivackis (4pt.), E.Ramza (3pt., 5ab.), K.Kaugars