Trešdien, 23. janvārī, Latvijas Universitātes (LU) basketbola komanda aizvadīja izbraukuma spēli pret "Valmiera Glass VIA" vienību. Diemžēl studentiem šoreiz nācās piedzīvot zaudējumu, atzīstot pretinieku pārākumu ar rezultātu 63:87. Rezultatīvākie spēlētāji LU rindās bija Linards Jaunzems un Rendijs Feikners ar attiecīgi 16 un 15 punktiem.

Spēles rezultātu atklāja Latvijas Universitātes komandas kapteinis Linards Jaunzems, taču tam sekoja pretinieku veikts astoņu punktu izrāviens (2:8). Renāram Birkānam un Arvīdam Dambeniekam izdevās četrus punktus atspēlēt (6:8), kam sekoja minūtes pārtraukums valmieriešiem. Pēc tā laukuma saimnieki vispirms nostiprināja sev piecu punktu pārsvaru (8:13), bet turpinājumā ar vairākkārtīgu veiksmi no tālas distances panāca jau +11 (12:23). Pirmās ceturtdaļas izskaņā iniciatīvu laukumā uzņēmās Jaunzems, atspēlējot septiņus punktus (19:23).

Otro ceturtdaļu komandas iesāka, vairākkārt apmainoties veiksmīgiem uzbrukumiem. Lūzums notika ceturkšņa vidū, kad valmieriešiem izdevās gūt 18 bezatbildes punktus (28:50). Tas lika puslaika pārtraukumā spēlētājiem doties, kad tablo vēstīja par 21 punkta starpību (33:54).

Otrā puslaika ievadā abas vienības apmainījās ar tālmetieniem, kam sekoja četri punkti "Valmiera Glass VIA". Trešās ceturtdaļas vidū Latvijas Universitāte centās mainīt spēles gaitu, veicot 11:2 izrāvienu (47:63). Rezultāts pēc 30 nospēlētām minūtēm - 51:71.

Noslēdzošais ceturksnis tika ievadīts ar četru punktu atspēlēšanu (56:71), taču turpinājumā pretinieki grozā raidīja trīs trejačus pēc kārtas (56:80). Precīzs no tālas distances bija arī Adrians Šnipke, vēl divus punktus pievienoja Edvards Mežulis (61:80), taču spēles intriga jau bija zudusi. Atskanot mača beigu signālam, "Valmiera Glass VIA" varēja svinēt uzvaru ar rezultātu 62:87.

Rezultatīvākie spēlētāji Latvijas Universitātes komandā bija Linards Jaunzems un Rendijs Feikners, kuriem attiecīgi 16 un 15 gūti punkti.

Nākamo spēli Latvijas Universitātes basketbolisti aizvadīs jau svētdien, 27. janvārī, savā laukumā, Elektrum Olimpiskajā centrā, uzņemot "Tartu Ulikool" komandu. Spēles sākums plkst. 17.30.

Valmiera Glass VIA – BK “Latvijas Universitāte” 87:63 (23:19;31:14;17:18;16:12).

BK “Latvijas Universitāte” – Jaunzems 16, Feikners 15, Šnipke 10, Dambenieks 6, Birkāns 5+5AB+6RP, Mežulis 4, Žunda 2, Arnītis 2, Lēmanis 2, Putāns 1, Kampuss, Salenieks.