Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Tirgotāji aicināti pieteikties Rudens ražas svētkiem LU Botāniskajā dārzā
karlīna Engere, LU Botāniskā dārza sabiedrisko attiecību speciāliste
14.09.2017

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina vietējos tirgotājus - latviešu amatniekus, dizainerus un pārtikas ražotājus, īpaši dārzeņu audzētājus, pieteikt tirdzniecību “Rudens ražas svētkos”.

Par godu rudens ražas bagātībai, sestdien, 14. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, Kandavas ielā 2, notiks “Rudens ražas svētki”. Tirgotāji,  īpaši dārzeņu audzētāji, bet arī citi amatnieki, ražotāji, un dizaineri, aicināti pieteikt savu dalību LU Botāniskā dārza “Rudens ražas svētkos” līdz šā gada 10. oktobrim (ieskaitot), elektroniski nosūtot PIETEIKUMU uz e-pasta adresi elza.straupmane@lu.lv. Ar tirdzniecības noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Ievadot gada tumšāko un rāmāko laiku, kad lauka darbi padarīti un daba dodas pie miera, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina svinēt zemes auglību un ražas  bagātību “Rudens ražas svētkos”. Jau par tradīciju kļuvušajos gadskārtu svētkos piedāvās iegādāties vietējo amatnieku un pārtikas ražotāju produkciju, un izglītojošu lekciju formā aicinās sagatavoties ziemai un aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu, aktualizējot tādas tēmas kā augu valsts produktu un ārstniecības augu izmantošana uzturā, kā arī sniedzot vērtīgus padomus ziemas dārzniecībā -  telpaugu kopšanā ziemā. Svētku noslēgumā gada krāsaināko un melanholiskāko laiku izdziedās muzikālā kopā būšanā pie dabas pilsētas sirdī.