Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aicina pievienoties Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase" zinātnieku komandai
Dr. biol. Dace Reihmane, pētījuma vadītāja
01.09.2017

Latvijas olimpiskās komitejas „Sporto visa klase” komandu veido aizrautīgi cilvēki ar vienotu mērķi – veicināt fiziskās aktivitātes un līdz ar to veselību un attīstību skolas vecuma bērniem. Projekts sabiedrībā ir guvis lielu atbalstu, tāpēc vēlamies iet soli tālāk – veidot spēcīgu profesionāļu komandu, kas ilgtermiņā izvērtētu projekta rezultātus no zinātnes skatu punkta.

Tieši tāpēc mēs meklējam spējīgus jauniešus, kas vēlētos pievienoties zinātnieku komandai un uzsākt aizraujošu izaugsmi savā profesionālajā sfērā. „Sporto visa klase” projekta dalībniekiem tiks veiktas dažādas pārbaudes un analīzes, kā rezultātā bakalaura un maģistra darbus (aizstāvēšanās nākamo 2 gadu laikā) Latvijas augstskolu studentiem būs iespējams izstrādāt dažādās zinātnes nozarēs un tēmās.

  • Sporta fizioloģija/bioķīmija
  • Uzturzinātne
  • Psihofizioloģija
  • Psiholoģija/socioloģija

Ja Tu esi komunikabls, zinātkārs, apķērīgs, precīzs, pacietīgs un strādāt gribošs, tad pierādi savas spējas un esi daļa no Latvijas Olimpiskās komitejas iniciatīvas. Līdz 13. septembrim sūti savu motivācijas vēstuli uz dace.reihmane@olimpiade.lv un mēs noteikti tiksimies, lai pārrunātu sadarbības iespējas!