Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Medicīnas fakultātes Dermatoveneroloģijas katedra rīko ārstu praktisko konferenci
Andris Rubins
06.06.2017

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Derrmatoveneroloģijas katedra kopā ar LDVA un Liepājas domi š.g. 2. jūnijā Liepājas viesnīcas Europa City Amrita konferenču centrā rīkoja ārstu dermatologu, rezidentu un Kurzemes reģiona ārstu praktisko konferenci "Jaunākais un aktuālais ādas slimību diagnostikā, terapijā, profilaksē. Ādas kopšana", kur piedalījās 152 ārsti un medicīnas darbinieki.

Ar referātiem uzstājās: 

  • Docents Dr. med. Silvestrs Rubins "Sarkanā vilkēde dermatologa praksē"
  • Dr. Vita Priedīte "Psoriāzes pacientu ārstēšanas un dzīves kvalitātes uzlabošanas iespējas"
  • Dr. Mārcis Šepte "Interesanta, reta gadījuma izklāsts"
  • Prof. Dr. hab. med. Andris Rubins "Kāda ir Jūsu diagnoze", parādot daudzus ādas slimniekus gan ar baltu gan melnu ādas krāsu un izstāstot par iespējām slimības diagnosticēt un ārstēt.
  • Ar ļoti interesantiem un kvalitatīvi sagatavotiem (daudzām slimnieku fotogrāfijām utt.)  referātiem uzstājas arī LU MF 3. kursa rezidentes – Dr. Ingrīda Rītiņa, Dr. Jeļena Moisejenko-Goluboviča, Dr. Ludmila Šaņko, Dr. Tatjana Sidorčika, kuras arī atbildēja uz daudziem ārstu jautājumiem

Konferenci atbalstīja LU MF, Liepājas Dome, LDVA. 

2. jūnijā plkst. 10.00-12.00 Liepājas poliklīnikā (Republikas iela 5) LU MF Dermatoveneroloģijas katedras vadītājs  profesors Andris Rubins un docents Silvestrs Rubins kopā ar ārstiem bezmaksas konsultēja ādas slimniekus, tā palidzot Liepājai.

Vakarā ārsti, kuri vēlējas, apmeklēja Ulda Marhilēviča Jubilejas koncertu Liepājas Dzintarā.