Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments

AKTUĀLI! Absolventu dienā Botāniskajā dārzā satiksies visu paaudžu LU absolventi
LU Absolventu klubs
19.05.2017

Pirmo reizi vēsturē ir pienācis laiks tikties visiem Latvijas Universitātes (LU) absolventiem! Visu paaudžu un fakultāšu absolventi tiek gaidīti LU Absolventu kluba (AK) organizētajā Absolventu dienā, kas norisināsies 19. maijā LU Botāniskajā dārzā. Ierašanās no plkst. 17.30, bet oficiālā atklāšana - plkst. 19:00.

LU ir viena no senākajām un tradīcijām bagātākajām augstākās izglītības iestādēm Latvijā. Kopš 1919. gada to ir absolvējuši vairāk nekā simts tūkstoši absolventu. Tieši šī iemesla dēļ AK vēlas apvienot savējos - LU absolventus - vienuviet LU Absolventu dienā - lielākajos satikšanās svētkos.

Absolventu dienā kopā ar ģimenēm, studiju biedriem un pasniedzējiem varēs baudīt pavasara atnākšanu dārza svētku burvībā. Pasākuma programma ietvers gan muzikālos priekšnesumus, tai skaitā LU pūtēju orķestri, LU Fizikas un matemātikas fakultātes jaukto kori “Aura”, gan īpašo vakara viesi - grupu “Pērkons”. Tāpat pasākuma gaitā varēs klausīties pazīstamu absolventu stāstos Sarunu teltī, skatīties improvizācijas teātri “Spiediens” un piedalīties dažādās aktivitātēs gan lieliem, gan maziem - LU fakultāšu demonstrējumos, ekskursijās pa Botānisko dārzu, puķu stādīšanā bērniem, gan fizisku dārgumu, gan piedzīvojumu izsolē un ne tikai. Vakara gaitā tiks paziņots arī LU Absolventu kluba Gada biedrs.

Tuvojoties Alma Mater simtgadei, AK vēlas LU, jo īpaši Botānisko dārzu, katru gadu padarīt vēl skaistāku, tāpēc klubs aicina ziedot absolventiem, viņu ģimenēm un viesiem patīkamam piedzīvojumam - Absolventu takai! Pasākumā tiks prezentēts izstrādātais takas projekts un drīzumā tiks uzsākta takas izbūves pirmā kārta. AK vērš uzmanību, ka ziedojums nodrošina ieeju pasākumā. Ziedo kopīgai dāvanai ŠEIT.

Ziedojumus administrē LU fonds un visa ziedotā summa tiks novirzīta ziedojuma mērķim. Administratīvās izmaksas ziedojuma administrēšanā tiek segtas no LU fonda līdzekļiem.

„Ar prieku gaidīsim pasākumā tieši tevi! Droši aicini piebiedroties savus kursabiedrus, draugus, radus. Esi daļa no projekta izstrādes, ziedo Absolventu takas tapšanai, jo tā būs vieta, kur satikties,” aicina AK.

Latvijas Universitātes Absolventu klubs ir dibināts 2016. gada janvārī pēc augstskolas absolventu iniciatīvas. Kluba mērķis ir vienot LU absolventus, lai dotu universitātei savu pieredzi, zināšanas un resursus un kopīgiem spēkiem celtu universitātes diploma vērtību.

Saistītie raksti:

Absolventu dienu ziņu lapa

Intervija ar AK vadītāju Mārtiņu Brenci

LU rektora Indriķa Muižnieka aicinājums uz pirmo Absolventu dienu