Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātē noritēs intensīvie kursi multidisciplinārajā vecu ļaužu aprūpē
Renāte Rumaka, Erasmus un izglītības projektu vadītāja
21.04.2017

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža, no 24.aprīļa līdz 28. Aprīlim rīko „Nordplus” augstākās izglītības programmas intensīvos kursus „Multidisciplināra pieeja vecu ļaužu aprūpē.”

Intensīvie kursi tiek organizēti „Nordplus” programmas „MultiNEC” augstskolu tīkla ietvaros. „MultiNEC” apvieno Skandināvijas un Baltijas partnerus ar mērķi izglītot un veidot nākotnes veselības aprūpes speciālistus, attīstot studentos multidisciplināru domāšanu.

„MultiNEC” projekta tīklā darbojas Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija, Latvijas Ergoterapeitu Asociācija, Lietuvas Sporta universitāte (Lithuanian Sports University), Zviedrijas Jēvles Universitāte (University of Gävle) un Satakuntas Universitāte Somijā (Satakunta University of Applies Sciences). Tīklu koordinē LU Rīgas Medicīnas koledža, kas šogad ir arī intensīvo kursu organizatore.

Intensīvo kursu izstrādē ir iesaistīti vairāk nekā 10 mācībspēki; intensīvās nedēļas laikā tiksies 24 studenti un viņu pasniedzēji, kas pārstāv dažādas nozares – māszinības, fizioterapiju, masāžu un hidroterapiju, ergoterapiju, sporta zinātnes.

Intensīvās nedēļas ietvaros noritēs lekcijas, radošās darbnīcas, vizītes vecu ļaužu aprūpes iestādēs, praktiskās nodarbības un intensīvs grupu darbs. Studenti darbosies multidisciplinārās komandās un izstrādās individuālus aprūpes un rehabilitācijas plānus vecāka gadagājuma cilvēkiem. Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija ir izveidojusi interaktīvus video materiālus šim studentu analītiskajam darbam.