Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SPORTS 20.aprīlī risināsies ‘’LU pavasara Sporta nakts 2017’’
LU Sporta servisa centrs
07.04.2017

20.aprīlī Elektrum Olimpiskajā centrā tiks aizvadīts vērienīgs Latvijas Universitātes Sporta servisa centra (LU SSC) organizēts studentu sporta pasākums ,,LU pavasara Sporta nakts 2017’’, kur vienkopus tiks aizvadītas sacensības mini-futbolā, mini-florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā. Pieteikšanās kādam no sporta veidiem ilgs līdz 19.aprīļa vakaram.

Neskatoties uz to, ka sporta nakts turnīri Latvijas Universitātē (LU) kļuvuši jau par neatņemamu studentu ārpusstudiju procesa sastāvdaļu, gaidāmā pasākuma organizatori uzsver, ka šis būs jau piektais sporta nakts pasākums, kas pulcēs LU studentus 4 sporta veidos vienlaicīgi. Sacensības futbolā, florbolā, pludmales volejbolā un strītbolā tiks aizvadītas Elektrum Olimpiskā centrā pieejamajās sporta spēļu zālēs. Ņemot vērā, ka florbola un volejbola nakts turnīri mūsu augstskolā risinās regulāri, tieši futbola un strītbola cienītājiem tā būs unikāla iespēja izmēģināt aktīvu sportošanu visas nakts garumā. Paredzams, ka visu sporta veidu sacensības sāksies plkst. 23:00.

Futbola un florbola sacensības risināsies 3 pret 3 (florbolā ar lielajiem vārtiem un vārtsargiem, futbolā bez), strītbolā komandu dalībnieku skaits būs ierastajā skaitā (3 pret 3),savukārt pludmales volejbolā pirmo reizi sacensības Sporta nakts ietvaros notiks jauktā grupā (komandā 1 vīrietis un 1 sieviete). Katra sporta veida turnīru organizēs pieredzējuši attiecīgo sporta veidu funkcionāri Latvijas Universitātē. Tāpat ikvienam Sporta nakts dalībniekam būs iespēja piedalīties atsevišķās ārpus sacensību aktivitātēs un konkursos.

Runājot par balvām, tās arī šajā reizē sarūpēs ierastie un uzticamie LU sporta nakts turnīru atbalstītāji Smiltenes Piens, Red Bull un Adrenaline Tan, savukārt futbola turnīra uzvarētāji saņems papildus specbalvu no ,,Latvijas Futbola Virslīgas’’.

Aktuālā informācija par gaidāmo Sporta nakti atrodama sociālajos tīklos facebook.com/lunaktsturniri un twitter.com/lunaktsturniri.

Svarīgi zināt:  

  • Komandu skaits katrā sporta veidā ir ierobežots.
  • Ņemot vērā, ka katra sporta veida spēļu kalendāri netiks savstarpēji saskaņoti un komandu skaits ir ierobežots, viens students drīkst piedalīties tikai vienā sporta veidā.
  • Pieteikšanās ilgs līdz 19.aprīļa plkst. 23:59.

Nolikums

Pieteikuma anketa

Sponsori: