Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Elīna Ogsta, BVEF.
Foto: Elīna Ogsta, BVEF.

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte 23. martā aicina ciemos nākamos studentus
Liene Bērziņa, LU BVEF sabiedrisko attiecību speciāliste
14.03.2017

Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (BVEF) aicina skolēnus un viņu vecākus apmeklēt Atvērto durvju dienu, kas notiks šā gada 23. martā plkst. 13.00 Aspazijas bulvārī 5, Rīgā. Pasākuma apmeklētājus uz sarunu aicinās fakultātes studiju prodekāne prof. Margarita Dunska, kura kopā ar fakultātes studentiem un studiju programmu direktoriem pastāstīs par fakultāti un studiju iespējām.

Studijas Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē ir atslēga uz veiksmīgu un aizraujošu dzīvi. BVEF ir devusi Latvijai labākos ekonomistus, finansistus, vadītājus un uzņēmējus, kas pārliecinoši konkurē arī starptautiskajā darba tirgū. Tāpēc aicinām ciemos ikvienu, kas vēlas veidot veiksmīgu un drošu karjeru.,” uzsver fakultātes studiju prodekāne prof. Margarita Dunska.

Atvērto durvju dienas “kontaktbiržā” būs iespēja personīgi uzdot sev interesējošos jautājumus vadības, ekonomikas, finanšu un grāmatvedības studiju programmu direktoriem. Savukārt fakultātes studenti dalīsies savā pieredzē un atklās, kāpēc studēt BVEF ir vislabākā izvēle.

Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs unikāla iespēja redzēt, kā darbojas 3D printeris un iepazīties ar LU studentu Biznesa inkubatora piedāvātajām iespējām. Tāpat Biznesa inkubators ir sagatavojis īpašu konkursu studētgribētājiem. 

LU BVEF piedāvā deviņas profesionālās un akadēmiskās bakalaura studiju programmas, kas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kuri vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kuri savai biznesa pieredzei vēlas pievienot nopietnas zināšanas. Savukārt desmit akadēmiskās un profesionālās maģistra studiju programmas būs labākā izvēle vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, starptautisko institūciju, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī pieredzējušiem uzņēmējiem, kuri vēlas vairot biznesa panākumus. Visas programmas ir akreditētas.