Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studenti aicināti pieteikties garagErasmus platformai
Marta Vilkauša
15.05.2018.

Latvijas Universitātes studenti, kuri ir piedalījušies kādā no Erasmus apmaiņas programmām ir aicināti pievienoties fonda garagErasmus platformai, kas ir izveidota ar mērķi apvienot starptautiski domājošus cilvēkus ar studiju vai darba pieredzi ārzemēs, lai tos informētu par turpmākām studiju iespējām un palīdzētu darba meklējumos Eiropā un visā pasaulē, kā arī, lai savestu kopā līdzīgi domājošus cilvēkus dažādu projektu īstenošanai.

Platformai pievienoties var pavisam vienkārši – jāpiereģistrējas mājaslapā un jāizveido savs profils - jāatzīmē savas intereses, prasmes, valodu zināšanas, no kurienes uz kurieni ir braukts apmaiņas programmā.

Studenti varēs:

  • uzzināt par citu universitāšu aktuālajiem piedāvājumiem (kursiem, vasaras skolām, pasākumiem); šobrīd garagErasmus fondā ir pievienojušās vairāk nekā 30 universitātes.
  • uzzināt par darba  un prakses piedāvājumiem visā pasaulē; kā arī studentiem būs iespēja tikt uzrunātam no potenciālā darba devēja;
  • meklēt domubiedrus savu ideju un projektu īstenošanai.

Vairākas pilsētas (piemēram, Milāna, Atēnas, Lisabona, Prāga) jau ir nodibinājušas savas vietējās garagErasmus asociācijas (gE4Cities), kurās studenti var pulcēties un līdzdarboties fonda garagErasmus idejas īstenošanā.

Vairāk informācijas ŠEIT.