4. februāra vakarā Diagnostikas sporta centrā aizvadītajā spēlē starp Leifheit/LU un BK Salaspils pārāki izrādījās mājinieki, svinot uzavaru ar rezultātu 84:64. Spēles iznākums ir likumsakarīgs, jo pārsvaru izdevās iegūt jau pašā sākumā un nosargāt to visas spēles garumā. Leifheit/LU sastāvā rezultatīvākie spēlētāji – Pauls Bergs, Ričards Melderis un Toms Šķipars, taču labu un aktīvu spēli, kā arī lielāko spēles laiku uzrādījis Arnis Arnītis, laukumā pavadot trīsdesmit minūtes.

Lai gan Leifheit/LU Dubultamatieru Līgas (DAL) ietvaros piedzīvojusi arī zaudējumus, tā ir komanda, ar kuras klātesamību rēķinās visi konkurenti un pretinieki. Uz to norāda ne tikai pārliecinošā spēle pret BK Salaspils, bet arī augstā vieta turnīra kopvērtējuma tabulā. Var teikt, ka meistarība un veiksme ir vakadienas mājinieku pusē. Leifheit/LU rindās vislabāko sniegumu ar 19 iemestiem punktiem uzrādījis basketbolists Pauls Bergs, viņam ar iemestiem 16 punktiem seko Toms Šķipars un Ričards Melderis. Lai arī otro ceturtdaļu BK Salaspils noslēdza rezultatīvāk kā Leifheit/LU, tas tomēr nespēja glābt komandu no zaudējuma kopvērtējumā – Leifheit/LU iegūtais pārsvars pirmajā ceturtdaļā bija pietiekami liels, lai komanda nevienu spēles sekundi neatrastos iedzinēju lomā. Spēles gala iznākums šķiet likumsakarīgs un spēlei atbilstošs. Pagājušajā sezonā Leifheit/LU kļuva par DAL čempioniem, kas komandu padara par ievērības cienīgu konkurentu citām komandām. Arī šobrīd turnīra tabulā Leifheit/LU ieņem augsto 3. vietu ar iegūtiem 24 punktiem kopvērtējumā. Ar tādu pašu punktu summu turnīra 2. vietu pagaidām iegūst Latvijas Gāze, taču 1. vietā ar 25 punktiem ir komanda Kursa MRU/Mārupe. Sastāva redzamākie spēlētāji, kuri pamanāmi ar vislielāko iemesto punktu skaitu kopā turnīra ietvaros, jāizceļ Ivars Ikstens, Pauls Bergs un Arnis Arnītis. Sasniegtais rādītājs šiem basketbolistiem sniedz godu atrasties starp 15 labākajiem visa turnīra spēlētājiem. Leifheit/LU ir starp līderiem kopvērtējuma tabulā pēc vidēji iemestā punktu skaita vienā spēlē, proti, 13 spēlēs tas ir 1006 punkti kopā, tātad vidēji spēlē tiek sasniegta 77 punktu robeža, kas ir augsts rādītājs. Tāpat jāizceļ, ka komanda ir kopvērtējuma līderi realizēto soda metienu rādītājos. Februārī spēlētājiem gaidāmas vēl piecas spēles, viesos tiekoties ar Pļavnieki B3, Sonora (2 spēles) un BK Ķekava/ThermoKid, taču savā zālē jau 10. februārī uz cīņu par uzvaru vēlreiz sagaidīsim BK Salaspils.    Latvijas Universitātes basketbola komandu atbalsta: