Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Konferences idejas pamatlicēja profesore Žanete Ilmete. Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs
Konferences idejas pamatlicēja profesore Žanete Ilmete. Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

Rīko starptautisku konferenci par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs
LU Preses centrs
03.02.2012

No šī gada 8. līdz 9. februārim Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, norisināsies pirmā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”. Tajā ar referātiem uzstāsies eksperti un profesori no Vācijas, Spānijas, Igaunijas, Ungārijas, Lietuvas un Latvijas.

Konferences programmā: atklāšanas plenārsēde, piecas paralēlās sesijas un noslēguma plenārsēde. Konferences „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas” mērķis ir prezentēt un izdiskutēt dažādas projektu vadīšanas problēmas no zinātnisko pētījumu rezultātu rakursa, dibināt jaunus kontaktus un sadarbības tīklu starp jomas profesionāļiem, kā arī sniegt iespēju projektu vadītājiem uzlabot savas zināšanas un profesionālās iemaņas.

Konferences idejas pamatlicēja Prof. Dr. oec. Žanete Ilmete: „Organizējot šo konferenci, vēlējāmies plašākai interesentu grupai prezentēt jaunākos zinātnisko pētījumu rezultātus projektu vadīšanas jomā, norādot uz priekšrocībām, kādas var tikt gūtas, uzņēmējdarbībā un valsts pārvaldē izmantojot projektu vadīšanas metodes”.

Konferences plenārsēde notiks 9. februārī no pulksten 10.00 līdz 12.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā, to atklās Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš. Galvenie plenārsēdes runātāji: Aleksandrs Antonovs (Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda jautājumos) un tādi starptautiski jomas eksperti kā Prof. Dr. h.c. mult. Pēteris Roišs (Peter J. A. Reusch) (Dortmundes Universitāte, Vācija) un Prof. Dr. Hozē Ramons Otegi Olaso (José Ramon Otegi Olaso) (Bilbao Basku reģiona Universitāte, Spānija).

Paralēlo sekciju darbs noritēs no plkst. 14.00 līdz 18.00 par vairākām tēmām: projektu vadīšanas standarti; ES fondu projektu vadīšanas (ieviešanas) problēmas un risinājumi; IT projektu vadība; profesionālā izglītība un zinātne projektu vadīšanā; projekta risku vadība.

Konferenci organizē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte sadarbībā ar Projektu vadītāju profesionālo apvienību, un tās galvenie atbalstītāji ir Baltijas – Vācijas Augstskolu birojs, a/s „Latvijas Mobilais telefons” un a/s „Aldaris”.

Konferences programma un izvērstāka informācija par konferenci