Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Fiziskā pieejamība: Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.08.2011

Transports

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (PPMF) atrodas Pārdaugavā.  No Rīgas centra līdz PPMF var aizdoties gan ar autobusiem (nr. 4, 4z), gan mikroautobusiem (nr. 240, 263, 269).
Citu tuvējo maršrutu transporta līdzekļu pieturas izvietotas 10-15 minūšu gājiena attālumā no fakultātes ēkas – autobusi (nr. 8, 37, 41, 53), tramvajs (nr. 4), vilciens (pietura „Zolitūde”).
Precīzākam ieskatam, var apskatīt karti.
Sabiedriskā transporta maršruti un kustību saraksti: www.rigassatiksme.lv
Pie ēkas pieejama arī auto novietne.


Iekļūšana ēkā

Lai iekļūtu fakultātes ēkā, ir jāpārvar trīs pakāpieni. Ratiņkrēslu lietotājiem ir pieejama uzbrauktuve, taču tā ir diezgan stāva. Tāpēc ir ieteicams lūgt līdzcilvēku palīdzību. Atbalsts noderēs gan uz uzbrauktuves, gan pie ārdurvju atvēršanas, jo durvis nav aprīkotas ar sensoru.
Vestibils atrodas zemāk par 1. stāvu. Ir pieejams ratiņkrēslu pacēlājs , ko var izmantot, lai nokļūtu uz 1.stāvu. Taču tam ir nepieciešams arī kāds cilvēks, kas var asistēt un palīdzēt ierīci pielietot.


Pārvietošanās iekštelpās

Fakultātes ēkas auditoriju durvju ailes un gaiteņi ir pietiekami plati, lai pa tiem varētu pārvietoties ratiņkrēslu lietotāji. Ēkai ir vairāki stāvi, un tos savieno tikai kāpnes, lifta nav. Lai cilvēks ratiņkrēslā nokļūtu uz citu stāvu, jālūdz līdzcilvēku palīdzība. Fakultātē ir pieejams ratiņkrēslu pacēlājs, taču lai to izmantotu, jāsarunā kādu cilvēku asistēt - palīdzēt ierīci pielietot. Telpas ir pietiekami apgaismotas. Ēkā ir secīga norāžu sistēma, kas palīdz ātri atrast nepieciešamo telpu, taču telpas nav numurētas Braila rakstā.


Pieejamība citām telpām

Fakultātes 1. stāvā atrodas bibliotēka, Studentu pašpārvalde, bērnistaba, garderobe un 2 ēdnīcas. 2. stāvā atrodas datorklases. Fakultātes lietvežu kabineti atrodas visos  4.stāvos, atkarībā no studiju programmas. Arī labierīcības izvietotas visos stāvos. Tajās nav paplašinātu kabīņu. Nav arī tādu kabīņu, kas aprīkotas ar atbalsta rokturiem.

Dienesta viesnīcas atrodas Buļļu ielā 5. Lai nokļūtu no fakultātes ēkas uz dienesta viesnīcu, nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu.