Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Fiziskā pieejamība: Fizikas un matemātikas fakultāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.08.2011

Transports

Fizikas un matemātikas fakultāte (FMF) atrodas Pārdaugavā.  No Rīgas centra līdz FMF var aizdoties gan ar tramvajiem (nr. 1.,2.,4.,5.,8. vai 10.), gan autobusiem (nr. 4.,4z,7.,8.,21.,25.,38a vai 38b), kuru pieturas ir izvietotas netālu no fakultātes ēkas. Lai nokļūtu centrā ar sabiedrisko transportu ir nepieciešamas 15 minūtes.
Precīzākam ieskatam, var apskatīt karti.
Sabiedriskā transporta maršruti un kustību saraksti: www.rigassatiksme.lv
Auto novietnes – katrs autovadītājs pats meklē iespējamo auto novietošanas vietu, jo speciāli paredzētu auto novietņu pie fakultātes nav.

 

 

Iekļūšana ēkā

Uz Fizikas nodaļu un Matemātikas nodaļu ved atšķirīgas ieejas. Pie abām ieejām ir jāpārvar daži pakāpieni. Durvju ailes ir pašauras.


Pārvietošanās iekštelpās

Ēkā, kurā atrodas Matemātikas nodaļa, ir pietiekami plati gaiteņi, lai riteņkrēsla lietotājs varētu pārvietoties. Lai iekļūtu auditorijās, ir jāpārvar sliekšņu radīts paaugstinājums. Fizikas nodaļas telpās ir pašauri gaiteņi. Ieejā uz laboratorijām, auditorijām sliekšņi netraucē – virsma ir līdzena.
Ēkai ir vairāki stāvi, un tos savieno tikai kāpnes, lifta nav. Lai cilvēks ratiņkrēslā nokļūtu uz citu stāvu, jālūdz līdzcilvēku palīdzība.
Labierīcībās nav paplašinātu kabīņu. Nav arī tādu kabīņu, kas aprīkotas ar atbalsta rokturiem. Lielākā daļa telpu ir pietiekami apgaismotas. Telpas nav numurētas Braila rakstā.


Pieejamība citām telpām

Fakultātes ēkā izvietota arī bibliotēka (5. un 6. stāvā), datorklase (1. un 3.stāvā), ēdnīca (1.stāvā).  Studiju daļa, administratīvie departamenti izvietoti pa  1. un 2.stāvu. Dienesta viesnīca atrodas blakus – Zeļļu 8.