Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Fiziskā pieejamība: Datorikas fakultāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.08.2011

Transports

Datorikas fakultāte (DF) atrodas pašā Rīgas centrā, un to ieskauj visa veida sabiedriskais transports  550m rādiusā – tramvaji, autobusi, trolejbusi, mikroautobusi, vilciens. Blakus fakultātes ēkai atrodas dažādu maršrutu autobusu un trolejbusu pieturas.
Precīzākam ieskatam, var apskatīt karti.
Sabiedriskā transporta maršruti un kustību saraksti: www.rigassatiksme.lv
Vilcienu maršruti un kustību saraksti: http://www.ldz.lv/

Studentiem-autovadītājiem pašiem jāmeklē iespējamo auto novietošanas vietu, jo speciāli paredzētu auto novietņu studentiem pie fakultātes nav.


Iekļūšana ēkā

Ēkai ir vairākas ieejas. Cilvēkiem ratiņkrēslos piemērota ir tikai ieeja pa vārtiem no Inženieru ielas puses.  Lai iekļūtu pa vārtiem, ir jāpiezvana ēkas dežurantam pa tālruni 67034353. Iekļūstot pa vārtiem pagalmā, jāvirzās uz labajā pusē esošo ieeju, kuru var atpazīt pēc stikla durvīm. Durvis nav aprīkotas ar sensoru, līdz ar to - tās ir atveramas ar paša spēkiem. Iekļūstot ēkā un pavirzoties nedaudz uz labo pusi, ir pieejams lifts, ar kura palīdzību var nokļūt uz ēkas citiem stāviem, līmeņiem.
Jārēķinās, ka pie centrālās ieejas nav pieejamas norādes uz alternatīvu ieeju.


Pārvietošanās iekštelpās

Ēkai ir vairāki stāvi un vairākas trepju sekcijas, pa kurām pārvietoties no līmeņa uz līmeni.  Cilvēkiem ratiņkrēslā ir pieejams lifts, tomēr nokļūšana uz atsevišķām vietām ēkā ir joprojām sarežģīta. Datorikas fakultāte atrodas ēkas 3.stāvā. Izmantojot liftu, uz fakultāti var nokļūt arī pārvietojoties  ar ratiņkrēslu. Gaiteņi ir pietiekami plati, lai pa tiem varētu pārvietoties ratiņkrēslu lietotāji, taču trūkst secīgas norāžu sistēmas, kas palīdzētu atrast noteiktas telpas. Telpas nav numurētas Braila rakstā.


Pieejamība citām telpām

Iekļūstot ēkā no Inženieru ielas puses, cilvēkiem ratiņkrēslā ir pieejama garderobe (1. stāvā), ēdnīca (pagrabstāvā, 2. līmenī). Ar atbalsta rokturiem aprīkotas labierīcības ir pieejamas tikai pagrabstāva 1.līmenī. Durvju ailes visām minētajām telpām ir pietiekami plašas, līdz ar to – cilvēki ratiņkrēslā var iekļūt jebkurā no telpām.
Arī citos ēkas stāvos ir labierīcības, bet tās nav aprīkotas tā, lai tās varētu izmantot cilvēks ratiņkrēslā. Studiju daļa, Studentu serviss, administratīvie departamenti  ir izvietoti pa vairākiem stāviem.
Dienesta viesnīcas atrodas  Zeļļu ielā 8. Lai nokļūtu no fakultātes ēkas uz dienesta viesnīcu, nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu.