Ziņas

© Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitāte.

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) pārstāvji izstādē „SKOLA 2018” piedāvās konsultācijas par studijām un uzņemšanu, ārpusstudiju aktivitātēm un studentu dzīvi fakultātē. Izstāde notiks no 23. līdz 25. februārim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Interesentiem, kam nav iespējas izstādē nokļūt, pieejami virkne citu, bezmaksas pasākumu.

Izstādē plašā informatīvajā stendā būs sastopami universitātes visu 13 fakultāšu un reģionālo filiāļu pārstāvji, kas iepazīstinās ar detalizētu informāciju par LU realizētajām studiju programmām, stipendijām, sporta piedāvājumu, studentu dzīves aktivitātēm, iespējām iesaistīties LU biznesa inkubatorā un daudz ko citu, kas gaidāmo studiju laiku padarīs par neaizmirstamu dzīves posmu.

LU stendā šogad būs iekārtota arī apmeklētāju atpūtas zona, kurā skolēni varēs iedvesmoties no interesanta satura priekšnesumiem, piedalīties konkursos un izmantot mobilo ierīču uzlādes iespējas. Izstādes apmeklētāji varēs doties arī bezmaksas ekskursijās uz moderno LU Akadēmiskā centra Dabas māju. 

Izstādes norises vieta: Ķīpsalas iela 8, izstādes darba laiks: 23. un 24. februārī 10.00–18.00, 25. februārī 10.00–17.00.

Interesentiem, kam nav iespējas pasākumā nokļūt, pieejami vairāki citi, bezmaksas pasākumi vēl šajā pavasarī:

Iepazīt Juridisko fakultāti un tās telpas būs iespējams arī 12. klašu skolēnu brīvlaikā - 22. martā, plkst. 11.00, kad JF konferenču zālē norisināsies fakultātes Atvērto durvju diena. Arī šī pasākuma laikā būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par studijām un studiju programmu uzņemšanas prasībām, kā arī iegūt praktisku ieskatu jurista profesijas pārstāvju darbā, vērojot un piedaloties tiesas procesa paraugizspēlē.

Aprīļa sākumā universitātē norisināsies pasākums „Studenta kurpēs”, kura laikā ikvienam vidusskolēnam ir iespēja veselas dienas garumā sekot kādam fakultātes studentam ikdienas studiju dzīvē – apmeklēt lekcijas un seminārus, kā arī izbaudīt studenta dzīvi, vēl pat nepametot skolas solu. Pasākumam iespējams pieteikties no 26. februāra līdz 25. martam.

Latvijas Universitātes vairāk nekā 130 īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs, 21 institūtā un astoņās filiālēs reģionos strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā. LU Juridiskā fakultāte ir lielākā, tradīcijām un sasniegumiem tiesību zinātnē bagātākā juridiskās izglītības realizētāja Latvijā. Fakultāte lepojas un ir pazīstama ar saviem absolventiem un mācībspēkiem, kas līdzās akadēmiskajam darbam veic arī profesionālo darbību jurisprudencē -  ir tiesneši, prokurori, zvērināti advokāti, notāri un dažādu valsts institūciju vadītāji.

Dalīties