Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Granulētas biomasas gazifikācijas, degšanas un siltumražošanas procesu elektriskā kontrole
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.08.2016

Licences līguma pieteikums attiecas uz izgudrojumu, kas saistīts ar elektriskā lauka izmantošanas iespējām granulētas biomasas (koksnes un salmu) termiskās sadalīšanās un gaistošo savienojumu degšanas procesu elektriskai kontrolei ar mērķi nodrošināt tīrāku un efektīvāku siltuma enerģijas ražošanu.

Licences līguma pieteikums ir balstīts uz detalizētu elektriskā lauka un liesmas virpuļplūsmas mijiedarbības efektu izpēti, kas apliecina, ka elektriskā lauka iedarbības rezultātā tiek intensificēta granulētas biomasas termiskā sadalīšanās un gaistošo savienojumu veidošanās, ierosinot ātrāku gaistošo savienojumu uzliesmošanu un pilnīgāku to sadedzināšanu. Līdz ar to elektriskā lauka un liesmas virpuļplūsmas mijiedarbības efekts nodrošina tīrāku un efektīvāku siltuma enerģijas ražošanu.

Piedāvājumu iesniegt līdz šā gada 31. augustam. Jautājumus par sarunu procedūras norisi uzdot Jānim Bikšem (Tālrunis: 29844924; e-pasts: Janis.Bikse[at]lu.lv). Atbildes uz specifiskiem jautājumiem var sniegt projekta pārstāvis Gints Rieksts (e-pasts: gints.rieksts@inbox.com).