Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) darbību uzsāka 1939. gadā kā profesora un ķirurga Paula Stradiņa dibinātā Žēlsirdīgo māsu skola, kura darbojās Rīgas pilsētas 2. slimnīcas teritorijā (tagad – Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca). Kopš 1999. gada koledža atrodas – Bulduros, Jūrmalā.

Pastāvēšanas gadu laikā vairākkārt ir mainīts izglītības iestādes nosaukums, kas atspoguļo gan statusa izmaiņas, gan iegūstamās izglītības saturu, taču nemainīgi tiek saglabāts pamatdarbības virziens – Latvijas darba tirgum nodrošināt kvalificētus veselības un sociālās aprūpes darbiniekus.

Studijas tiek realizētas divos studiju virzienos – Veselības aprūpe un Sociālā labklājība –, kuros tiek īstenotas akreditētas deviņas 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības pilna laika klātienes studiju programmas:

• Māszinības* (budžeta vietas)

• Ārstniecība* (budžeta vietas)

• Biomedicīnas laborants (budžeta vietas)

• Radiologa asistents (budžeta vietas)

• Podoloģija (budžeta vietas)

• Sociālā aprūpe* (budžeta vietas)

• Sociālā rehabilitācija (budžeta vietas)

• Estētiskā kosmetoloģija (maksas studiju programma)

• Ārstnieciskā masāža* (maksas studiju programma).

*Studiju iespējas Rēzeknes filiālē – Raiņa ielā 5a, Rēzeknē.

Vienlaikus ar pamatstudijām koledža īsteno profesionālās pilnveides izglītības programmas un tālākizglītības programmas veselības un sociālās aprūpes speciālistu kvalifikācijas uzturēšanai.

LU PSK ir ieguvusi ERASMUS Augstākās izglītības hartu (ECHE) un īsteno mācību mobilitātes studentiem un personālam ERASMUS+ programmas ietvaros.

Ir izveidota veiksmīga sadarbība ar veselības un sociālās aprūpes iestādēm un institūcijām, augstskolām un uzņēmumiem gan Latvijā, gan Eiropā.

Kontaktinformācija LU PSK filiālei Rēzeknē:

Adrese: Raiņa iela 5a, Rēzekne, LV-4601
Tālrunis: 64625326, mob. t.: 27882168