Studiju programma ir akreditēta līdz 28.05.2019. studiju virzienā Izglītība, pedagoģija un sports

Realizācijas vieta:
Alūksnes, Bauskas, Cēsu, Jēkabpils, Kuldīgas, Tukuma filiāles

Programmas mērķis: nodrošināt kompetenta pamatizglītības skolotāja sagatavošanu, kurš spēj risināt izglītības jautājumus, pedagoģiskā darbībā ņemt vērā izglītības attīstības tendences un tehnoloģiju sasniegumus veiksmīgai konkurēšanai darba tirgū, kā arī sekmēt studentu personības pašrealizāciju mūžizglītības kontekstā.

Programmas apraksts: studiju programmas ietvaros studenti  apgūst zināšanas par sabiedrības un indivīda mijdarbību skolēnu personības attīstībai,  izpratni par kompetenču pieeju skolas mācību procesā, skolēnu daudzveidīgām  attīstības un mācīšanās vajadzībām. Studiju programmas studiju saturs nodrošina prasmes  plānot un vadīt integrēto mācību nodarbības sākumskolas klasēs, ņemot vērā daudzveidīgās skolēnu intereses. Teorētiskās atziņas tiek demonstrētas pedagoģiskā darbībā skolās, plānojot un vadot mācību procesu. Kvalifikācijas eksāmenu studenti kārto skolās, demonstrējot izpratni par veseluma pieeju mācību satura plānošanai un skolēnu attīstības daudzveidīgajām vajadzībām.

Kā izvēles priekšmeti mācīšanai līdz 9. klasei tiek piedāvāti - angļu valoda, latviešu valoda, matemātika, informātika.

Dr.paed., profesore Anita Petere

Tiesības studēt maģistrantūrā vai otrā līmeņa profesionālajās augstākās izglītības studiju programmās, kuras paredzētas studijām pēc bakalaura grāda ieguves

Darba iespējas: iegūtā kvalifikācija nodrošina studentiem iespējas mācīt visus mācību priekšmetus līdz 3. klasei un pamatpriekšmetus kā latviešu valodu, matemātiku, sociālās zinības, dabaszinības, mājturību, vizuālo mākslu līdz 6. klasei.

Nepilna laika klātiene - 4.5 gadi (9 semestri)

Studiju maksa gadā - 1060 EUR

Nav budžeta vietas

Profesionālā bakalaura grāds izglītībā