Par Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte ir viena no lielākajām Latvijas Universitātes (LU) fakultātēm, un tajā 2018./2019. gadā studē vairāk nekā 2000 studentu, bet 1. kursā – vairāk nekā 700 studentu. Fakultāte piedāvā reālajā uzņēmējdarbībā sakņotu augstāko izglītību, jo jau pašā studiju sākumā studentiem ir iespēja ne tikai apgūt lekciju kursus, bet arī sākt attīstīt un realizēt savu biznesa ideju LU studentu Biznesa inkubatorā. Te katram ir pieejamas bezmaksas konsultācijas, kā arī mentoru, nozaru profesionāļu un pieredzējušu uzņēmēju atbalsts. Fakultātē notiek arī regulāra nozares speciālistu iesaiste mācību procesā - vieslekcijas, vizītes uzņēmumos, studentu prakses, tiek īstenotas dažādas sadarbības formas ar uzņēmumiem.

Dekāns