Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Fotokonkurss “Parādi, kas tev ir Latvijas Universitāte”
Pēdējās izmaiņas veiktas:
16.07.2018.

“Ikkatram Latvijas Universitāte (LU) caur objektīva aci izskatās citādāk. Tuvojoties LU 99. dzimšanas dienai, aicinām visus dalīties ar LU fotogrāfijām, ko izmantosim mūsu mājaslapā. Nāc un dalies ar savu foto pieredzi un kļūsti par atjaunotās LU mājaslapas līdzautoru!” aicina rektora vietniece digitālās sabiedrības jautājumos prof. Signe Bāliņa.

LU aicina ikvienu foto entuziastu dalīties ar fotogrāfijām, kas ataino LU ēkas un vidi, kā arī studijas, darbu un atpūtu. Fotokonkurss tiek organizēts, lai ikkatram LU darbiniekam un draugam būtu iespēja piedalīties LU portāla papildināšanā ar fotomateriāliem.

Dalības noteikumi:

• Lai kvalificētos dalībai konkursā, dalībnieks augšupielādē foto ar norādi “LU fotokonkurss”.

Piedaloties konkursā, dalībnieks apliecina, ka:

• iesniegtās fotogrāfijas nav profesionāla fotogrāfa darbs, tās nav publicētas iepriekš un tās nav laimējušas citos konkursos;
  • dalībniekam ir visas nepieciešamās tiesības un atļaujas, lai publicētu katru konkrētu fotogrāfiju,  tajā  skatā: 1)  dalībnieks  ir  saņēmis  uz  fotogrāfijām attēlotu  personu  (gadījumā,  ja  personas  ir  nepilngadīgas  ‐ viņu vecāku/aizbildņa piekrišanu) atļauju izmantot  šo personu attēlu piedalīšanai konkursā, 2) dalībnieks ir saņēmis uzņemtā objekta, un norises/atrašanās vietas īpašnieka atļauju;
  • iesniegtās  fotogrāfijas  nepārkāpj  jebkuras  personas  privātuma  tiesības, autortiesības vai jebkādas citas tiesības;
  • dalībnieks uzņemas pilnu atbildību un apņemas uz sava rēķina aizstāvēt organizatoru pret jebkādām pret organizatoru vai ar to saistīto personu celtām prasībām,  kurās apgalvots, ka ar dalībnieka iesniegtās fotogrāfijas publicēšanas faktu ir pārkāptas kādas personas tiesības.

Konkurss norisinās no 16. jūlija līdz 30. septembrim.

Uzvarētājiem paredzētas balvas, kā arī speciālās veicināšanas balvas!