Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aizvadīta LU Rudens Sporta nakts 2018
LU Sporta centrs
27.11.2018.

Ceturtdien, 22. novembrī, norisinājās šī mācība gada pirmais Latvijas Universitātes (LU) Sporta nakts turnīrs. LU studentu vidū jau vairākus gadus pēc kārtas iecienītākais sporta pasākumā, kopumā četros dažādos sporta veidos bija pieteikušās 24 komandas, no kurām 2 sastāvēja no ERASMUS studentiem.

Florbola turnīram bija pieteikušās 6 komandas, un tās tika sadalītas 2 grupās. Komandas “Tīri uz izbrīnu”, “Latvijas” un “Petūnijas” tika iedalītas A grupā, bet komandas “Eto moi krustdēls”, “Lääketieteen ulkomaalaisvahvistukset” un “Cukurdupsīši” attiecīgi B grupā. Sākumā tika izspēlēts grupu turnīrs- katra komanda spēlēja ar katru no savas grupas-, lai uzzinātu 2 stiprākās komandas, kas uzreiz tiks pusfinālā, jo pārējās 4 sāka izslēgšanas spēles ar ceturtdaļfinālu.

A grupā 1. vietu izcīnīja komanda “Tīri uz izbrīnu, bet B grupā “Eto moi krustdēls”, tātad ceturtdaļfinālā cīnījās pārējās komandas – “Latvijas neizlase” spēlēja ar “komandu Cukurdupsīši”, bet somu izveidotā komanda “Lääketieteen ulkomaalaisvahvistukset”  cīnījās pret “Petūnijas”-, uzvaras izcīnot “Latvijas neizlasei” un somu komandai. Pusfināla pirmajā pārī tikās komandas “Latvijas neizlase” un “Eto moi krustdēls”, bet otrajā pārī tikās “Tīri uz izbrīnu” un “Lääketieteen ulkomaalaisvahvistukset” . Pirmajā pusfinālā bija “vienu vārtu šovs”, jo komanda “Eto moi krsutdēls” pārliecinoši ar 8:0 pārspēja komandu “Latvijas neizlase”, savukārt otrajā pusfinālā bija daudz sīvāka cīņa, spēlei beidzoties ar rezultātu 2:0 somu komandas labā.

Finālā par trešo vietu tikās “Tīri uz izbrīnu” pret “Latvijas neizlase”, bet lielajā finālā tikās “Eto moi krustdēls” pret “Lääketieteen ulkomaalaisvahvistukset” . Trešo vietu ieguva komanda “Tīri uz izbrīnu”, kas uzvarēja ar rezultātu 3:1, bet par šī mācību gada 1. Sporta nakts florbola čempioniem kļuva komanda “Eto moi krustdēls”.

Volejbola turnīram bija pieteiikušās 6 komandas – “Dievs svēti Buļļu kojas”, “Kolēģis Raimonds”, “Bruģis”, “Rimša/Mitenberga”, “Jaunība” un “Blyugts”- un katra no šīm komandām pārstāvēja 1 meitene un 1 puisis. Sākumā katra komanda izspēlēja savstarpējās spēles ar katru komandu, lai uzzinātu 4 spēcīgākās komandas, kas sacentīsies “mazajā” vai “lielajā” finālā. Par mazā fināla uzvarētājiem un 3. vietas ieguvējiem kļuva komanda “Bruģis”, bet par šī mācību gada 1. Sporta nakts volejbola čempioniem kļuva komanda “Jaunība”, kas finālā ļoti aizraujošā cīņā uzvarēja komandu “Blyugts”.

Futbolā bija pieteikušās 7 komandas un savā starpā izspēlēja savstarpējās spēles, lai uzzinātu 4 spēcīgākās komandas. Mazajā finālā tikās komandas “Real madrid” un “LU Grillmix” – no sešām spēlēm šīs  komandas bija iz cīnījušas 4 un 3 uzvaras-, bet lielajā finālā tikās “Trīs muskatieri un papucis” un “ČBK mini”, kas no 6  spēlēm izcīnīja attiecīgi 6 un 5 uzvaras. Mazais fināls par 3. vietu noslēdzās neizšķirti, tādēļ notika pagarinājums līdz 1. gūtajiem vārtiem. Pagarinājums notika negaidīti ilgi, jo komandas spēki bija pārāk līdzīgi, tāpēc organizatori izlēma, ka cīņa ir jāturpina mazākos sastāvos( 2 pret 2), un šādā formātā viss notika ātri- komanda “LU Grillmix” guva vārtus un izcīnīja 3. vietu. Lielais fināls nebija tik ilgs un beidzās jau pēc astoņām minūtēm, par šī mācību gada 1. Sporta nakts futbola čempioniem kļūstot komandai “ČBK mini”. 

Strītbolā bija pieteikušās 5 komandas un tā pat kā volejbolā un futbolā sākumā tika izspēlētas savstarpējās spēles. Pēc tam finālā par trešo vietu uzvarēja komanda “Izdomā ko foršu”, kas ar rezultātu 10:9 uzvarēja “ERASMUS” studentu izveidoto komandu “30/30”, bet par šī mācību gada 1. Sporta nakts strītbola čempioniem kļuva komanda “Balls deep”, kas finālā uzvarēja komandu “Viss ir kārtībā”.ija pieteiikušās 6 komandas – “Dievs svēti Buļļu kojas”, “Kolēģis Raimonds”, “Bruģis”, “Rimša/Mitenberga”, “Jaunība” un “Blyugts”- un katra no šīm komandām pārstāvēja 1 meitene un 1 puisis. Sākumā katra komanda izspēlēja savstarpējās spēles ar katru komandu, lai uzzinātu 4 spēcīgākās komandas, kas sacentīsies “mazajā” vai “lielajā” finālā. Par mazā fināla uzvarētājiem un 3. vietas ieguvējiem kļuva komanda “Bruģis”, bet par šī mācību gada 1. Sporta nakts volejbola čempioniem kļuva komanda “Jaunība”, kas finālā ļoti aizraujošā cīņā uzvarēja komandu “Blyugts”.

Futbolā bija pieteikušās 7 komandas un savā starpā izspēlēja savstarpējās spēles, lai uzzinātu 4 spēcīgākās komandas. Mazajā finālā tikās komandas “Real madrid” un “LU Grillmix” – no sešām spēlēmšīs  komandas bija iz cīnījušas 4 un 3 uzvaras-, bet lielajā finālā tikās “Trīs maskatieri un papucis” un “ČBK mini”, kas no 6  spēlēm izcīnīja attiecīgi 6 un 5 uzvaras. Mazais fināls par 3. vietu noslēdzās neizšķirti, tādēļ notika pagarinājums līdz 1. gūtajiem vārtiem. Pagarinājums notika negaidīti ilgi, jo komandas spēki bija pārāk līdzīgi, tāpēc organizatori izlēma, ka cīņa ir jāturpina mazākos sastāvos( 2 pret 2), un šādā formātā viss notika ātri- komanda “LU Grillmix” guva vārtus un izcīnīja 3. vietu. Lielais fināls nebija tik ilgs un beidzās jau pēc astoņām minūtēm, par šī mācību gada 1. Sporta nakts futbola čempioniem kļūstot komandai “ČBK mini”.

Strītbolā bija pieteikušās 5 komandas un tā pat kā volejbolā un futbolā sākumā ar katru komandu izspēlēja savstarpējās spēles. Pēc tam finālā par trešo vietu uzvarēja komanda “Izdomā ko foršu”, kas ar rezultātu 10:9 uzvarēja “ERASMUS” studentu izveidoto komandu “30/30”, bet par šī mācību gada 1. Sporta nakts strītbola čempioniem kļuva komanda “Balls deep”, kas finālā uzvarēja komandu “Viss ir kārtībā”.