Rudens semestris | sākot no 02.09.2019

Sporta veids Diena Laiks Vieta Treneris / Koordinators
Bridžs Ceturtdiena 17:00  LU BVEF
121. kabinets
(Aspazijas bulvāris 5)

Diāna Kampara dianakampara@gmail.com 

26078807

Šahs Trešdiena 18:00 - 21:00

LU Zinātņu māja

203. kabinets

(Aspazijas bulvāris 5)

29190363 (Mareks)

26008102 (Kristers)

Basketbols Otrdiena 16:00 - 17:30 Sporta komplekss "Ķeizarmežs"
Ezermalas iela 30 

Kārlis Žunda

sports@lu.lv

29331729

Ceturtdiena
Basketbols
(LU darbinieki)
Trešdiena 17:30 – 19:00 Rīgas 49. Vidusskola
Mazā zāle
(Krišjāņa Valdemāra iela 65)
Uģis Bisenieks sports@lu.lv
Cīņas sports Otrdiena 20:30 – 21:30 RTU
Cīņas zāle
(Meža iela 1, korpuss 1)
Vjačeslavs Cīmanis (29981414)
Ceturtdiena
Fitnesa grupu nodarbības Pirmdiena sk. Fitnesa grupu nodarbību grafiks LU BVEF
Vingrošanas zāle
(Aspazijas bulvāris 5)
 
Ineta Miškuna
Dace Ozola
Vija Požarnova
Sandija Freimane
Rūta Brumermane
Linda Kovaļevska
Kārlis Bauers 
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena
Florbols Trešdiena 20:00 – 21:00 Elektrum Olimpiskais centrs
Manēža, pirmais laukums
(Grostonas iela 6B)
Remārs Vikānis (26711158)
Futbols Pirmdiena 19:00 – 21:30 Pavasaris – rudens periodā
Rīgas Hanzas vidusskola
Futbola laukums
(Grostonas iela 5)
Miks Vilkaplāters m.vilkaplaters@gmail.com
Aktuālāko informāciju par treniņu vietu meklē Facebook
Galda teniss Otrdiena 14:30 – 16:00 LU BVEF
Galda tenisa zāle
(Aspazijas bulvāris 5)
Genādijs Kartuzovs sports@lu.lv
Trešdiena 16:00 - 17:30
Piektdiena 15:00 – 16:30
Galda teniss
(LU darbinieki)
Pirmdiena 19:00 - 20:30 LU BVEF
Galda tenisa zāle
(Aspazijas bulvāris 5)
Genādijs Kartuzovs sports@lu.lv
Piektdiena 19:15 - 21:00
Kendo Otrdiena 18:00 - 19:30 LU PPMF
Lielā zāle
(Jūrmalas gatve 76)
Vladimirs Kindzulis (29217637)
Ceturtdiena
Slēpošana (distanču) Pirmdiena 17:00 s/n Arkādija parks 
Slēpošanas trase
(Uzvaras bulvāris 10)
Mārtiņš Ozols (29153018)
Trešdiena
Vispārējā fiziskā   sagatavošana Otrdien 19:30 - 21:00 Rīgas Sporta manēža
Lielā arēna
(Maskavas iela 160)
Rihards Parandjuks (22034285)
Ceturtdien
Volejbols Pirmdiena 15:00 – 17:00

Rīgas medicīnas 1. koledža

(Tomsona iela 37)

Liene Libere (26750898)
Trešdiena
Pašaizsardzība Pirmdiena 19:00

Meža iela 1A (A.Trapezņikovs)

Kaļķu iela 1 (R.Hvesko)

Toms Jansons (22330555)
Otrdiena 8:15 Klusā iela 12 (T.Jansons)
19:00
 
Klusā iela 12 (J.Pavlovičs)
Kaļķu iela 1 (R.Hvesko)
Trešdiena 8:15 Klusā iela 12 (T.Jansons)
19:00 Meža iela 1A (A. Trapezņikovs)
Kaļķu iela 1 (R.Hvesko)
Ceturtdiena 18:00 Meža iela 1A (T.Jansons)
19:00

Klusā iela 12 (J.Pavlovičs)

Kaļķu iela 1 (R.Hvesko)

Piektdiena 8:15 Klusā iela 12 (T.Jansons)
10:00 Klusā iela 12 (T.Jansons)
19:00 Kaļķu iela 1 (R.Hvesko)
LU Basketbola līga Trešdiena 21:00 – 23:00 Sporta komplekss "Ķeizarmežs" 
Ezermalas iela 30 

Aktuālā informācija

Kalvis Kazaks 

kalvis.kazaks@lu.lv

Ceturtdiena
LU Futbola līga Pirmdiena 20:30 – 22:00 Elektrum Olimpiskais centrs
(Grostonas iela 6B)

Aktuālā informācija

Miks Vilkaplāters m.vilkaplaters@gmail.com