Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kontakti
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.01.2018

Alūksnē –  Pils iela 21, Alūksne; tālr. 64381168, 26443798; e-pasts: aluksne@lu.lv;

Bauskā – Rīgas iela 8, Bauska; tālr. 63928351, 20286032; e-pasts: bauska@lu.lv;

Cēsīs – Lielā Katrīnas iela 2, Cēsis; tālr. 64122479, 26437549; e-pasts: cesis@lu.lv;

Jēkabpilī – Rīgas iela 210a, Jēkabpils; tālr. 65221150, 26437259; e-pasts: jekabpils@lu.lv;

Kuldīgā – Kalna iela 19, Kuldīga; tālr. 63323457, 26437524; e-pasts: kuldiga@lu.lv;

Madonā – Valdemāra bulvāris 6 – 117, Madona; tālr. 64807047, 29146912; e-pasts: madona@lu.lv;

Tukumā – Pils iela 14, Tukums; tālr. 63126807, 29220242; e-pasts: tukums@lu.lv;

Ventspilī – Saules iela 10, Ventspils; tālr. 63628974, 26437239; e-pasts: ventspils@lu.lv

 

Kontakti Rīgā – 

Adrese: Rīga, Imantas 7. līnija 1

Studiju procesu:

  • Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (202. kabinets)

Tatjana Kosireva, tālr. 67860654, e-pasts: tatjana.kosireva@lu.lv

Ineta Būdniece, tālr.: 67808128, e-pasts: ineta.budniece@lu.lv

Evija Bogdana, tālr.: 29434520, e-pasts: evija.bogdana@lu.lv

Darba laiks:

Pirmdiena,  trešdiena, ceturtdiena, piektdiena 9.00 – 17.00

Otrdiena 9.00 – 18.30

Sestdiena: 10.00 – 16.00

  • Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (227. kabinets)

Agnese Hadaņonoka, tālr. 67808138, e-pasts: agnese.hadanonoka@lu.lv

Darba laiks:

Pirmdiena,  trešdiena, ceturtdiena, piektdiena 9.00 – 17.00

Otrdiena 12.00 – 19.00

Sestdiena, svētdiena - brīvdiena

Par mūžizglītības jautājumiem: tālr. 67860657;
Bibliotēka: tālr. 67808011;
Saimniecības daļa: tālr. 67808125
Ēkas uzraugi: tālr. 67808035

 

Lekciju saraksta plānotājas: 67808138