Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kursi
Pēdējās izmaiņas veiktas:
26.06.2018

Pirmsstudiju mācību centrs (PMC) piedāvā kursus, kuros iespējams atkārtot un papildināt zināšanas, lai varētu sagatavoties vidusskolas centralizētajiem eksāmeniem un iestājpārbaudījumiem Latvijas Universitātē.

Tie ir maksas kursi, kuros piedāvājam atsevišķus mācību priekšmetus, no kuriem varat izvēlēties vienu vai vairākus atbilstoši savām interesēm.

PMC rīko VAKARA kursus, kuru nodarbības notiek darbdienās (1815—2105).  

8 MĒNEŠU VAKARA SAGATAVOŠANAS KURSI piemēroti cilvēkiem, kam patīk nopietns un rūpīgs darbs, kas grib kārtīgi sagatavoties, lai studētu tieši to, kas ietilpst viņu nākotnes plānos. Šajos kursos aicinām arī tos, kas skolu beiguši agrāk un tagad ir nobrieduši studijām. Kursu sākums 2018. gada 1. oktobrī, pieteikšanās līdz 26. septembrim.

6 MĒNEŠU VAKARA (svešvalodu) SAGATAVOŠANAS KURSI piemēroti cilvēkiem, kam patīk nopietns un rūpīgs darbs, kas grib kārtīgi sagatavoties, lai studētu tieši to, kas ietilpst viņu nākotnes plānos. Šajos kursos aicinām arī tos, kas skolu beiguši agrāk un tagad ir nobrieduši studijām. Kursu sākums 2018. gada 1. oktobrī, pieteikšanās līdz 26. septembrim.

 

4 MĒNEŠU VAKARA SAGATVOŠANAS KURSI noder cilvēkiem, kas zina, ka viņi zina, bet grib tam gūt apstiprinājumu un zināt vēl labāk un var ātri un precīzi uztvert mācību vielu.
Kursu sākums 2019. gada 28. janvārī, pieteikšanās līdz 23. janvārim.

2 MĒNEŠU VAKARA SAGATAVOŠANAS KURSI ANGĻU VALODAS centralizētajam eksāmenam  noder cilvēkiem, kas ir pārliecināti par sevi un savām zināšanām, bet vēlas būt vēl pārliecinātāki un spēj koncentrēties intensīvam mācību darbam. Kursu sākums 2019. gada 28. janvārī, pieteikšanās līdz  23. janvārim.


10 DIENU sagatavošanas kursi ZĪMĒŠANĀ UN GLEZNOŠANĀ STUDIJU PROGRAMMAI "MĀKSLA". Kursi notiek 26.jūnija līdz 5. jūlijam. Pieteikšanās no 27. aprīļa līdz 25. jūnijam.