Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Mini-planetārijs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.06.2018

Ikdienā pietrūkst zvaigžņu? Nāc pie mums!

Latvijas Universitātes Fridriha Candera – kosmosa izpētes muzeja miniplanetārijs katru ceturtdienu plkst. 11:00 – 12:00 un 18:00 – 19:00, atskaitot svētku dienas, piedāvā apmeklēt planetārija seansus.

Seansu temati (pēc izvēles):

  • Ceļojums Saules sistēmā
  • Iepazīsim zvaigznājus!
  • Kas šobrīd redzams debesīs?
  • Stāsti par zvaigžņu dzīvi

Līdz jūlija beigām seansi nenotiek.

Adrese: Rīga, Raiņa bulvāris 19, Latvijas Universitātes galvenā ēka, 415. telpa (4. stāvs). Seanss notiek, ja apmeklētāju skaits ir lielāks par 10 cilvēkiem. Pēc iepriekšēja pieprasījuma iespējams stāstījums krievu vai angļu valodā. Pieteikšanās seansiem pa tālruni 26539970, vai e-pastu gunta.vilka@lu.lv. Ja apmeklētāji nevar ierasties uz pieteikto seansu, lūdzam to paziņot.

Pēc vakara seansiem plkst. 19:00, ja ir skaidras debesis, ar planetārija biļeti tajā pašā ēkā iespējams apmeklēt Latvijas Universitātes Astronomisko torni, kur astronoms demonstrēs zvaigžņoto debesi teleskopā.

Miniplanetārija apmeklējuma maksa pieaugušajiem 2 eiro. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 1 eiro. Skolotājam, kas pavada grupu, apmeklējums ir bez maksas. Latvijas Universitātes studentiem ieeja bez maksas.