Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Komunikācijas un inovāciju departaments
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.09.2017

Adrese: Raiņa bulvāris 19 - 341, Rīga, LV - 1586 
Tālrunis: 67033996
E-pasts: info@lu.lv 
Direktora p.i.: Guntis Rozenbergs

Darbinieki

Guntis Rozenbergs - direktors p.i.
67033961
guntis.rozenbergs@lu.lv
Rolands Tjarve - mediju direktors
rolands.tjarve@lu.lv
Sindija Iesalniece - portāla redaktore
67033963
sindija.iesalniece@lu.lv
Antra Sprēde - redaktore
67033964
antra.sprede@lu.lv
Aija Pakalna - konsultante
67033996
aija.pakalna@lu.lv
Madars Štramdiers - projekta direktors
67034454
madars.stramdiers@lu.lv
Uldis Gedra - radio producents
67034454
uldis.gedra@lu.lv
Toms Grīnbergs - fotogrāfs
67033965
toms.grinbergs@lu.lv
Kārlis Dārznieks - mārketinga speciālists
26326551, 67033962
karlis.darznieks@lu.lv
Jānis Bikše - mārketinga speciālists
janis.bikse@lu.lv
Mārtiņš Borodušķis - mārketinga speciālists
67033922
martins.boroduskis@lu.lv
Māris Jansons - konsultants
maris.jansons@lu.lv
67034607
Vaira Obuka - eksperte
vaira.obuka@lu.lv
Jānis Lisovskis - konsultants
janis.lisovskis@lu.lv