Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
National University of Pharmacy
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.10.2009

Šis līgums regulē studentu apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Nacionālās Farmācijas Universitātē Harkovā (NUP). Vairāk informācijas par piedāvātajiem studiju kursiem NUP: http://www.ukrfa.kharkov.ua/www/page.php?s_lang=eng_&cat_id=11 , http://www.ukrfa.kharkov.ua/www/page.php?s_lang=eng_&cat_id=33

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam farmācijas jomā, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu, krievu val. prasmes.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Ukrainā (jāinteresējas LU Ārlietu departamentā vai tiek nodrošināta stipendija).

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas NUP, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.


Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Attiecīgos dokumentus (ieteikuma vēstule no fakultātes dekāna un NUP lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā mēnesi pirms NUP mājas lapā noteiktā termiņa.

Mājas lapa:  www.ukrfa.kharkov.ua/www/page.php