Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
National Tsing Hua University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
14.12.2016

Šis līgums regulē studentu un mācībspēku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu. Ir iespējams arī pieteikties uz īstermiņa kursiem kā ārzemju (ne apmaiņas) studentam.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Tsing Hua Valsts Universitātē (THVU). Vairāk informācijas par piedāvātajiem studiju kursiem THVU.

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 3. kursa studentam vai maģistrantūras 2. kursa studentam , jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu val. prasme.

Viesuniversitāte palīdz sameklēt dzīvesvietu.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Taivānā.

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas THVU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

*Nominētie studenti uz īstermiņa kursiem paši apmaksā studiju maksu.

Par studiju iespējām vērsties LU Studentu servisa Mobilitātes nodaļā. 
Pieteikšanās apmaiņas studijām TVU rudens semestrī līdz 14. martam, studijām pavasara semestrī – līdz 1. novembrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstule no fakultātes dekāna un THVU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Studentu servisa Mobilitātes nodaļā līdz 14. februārim un 1. oktobrim

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām THVU

NTHU mājas lapa

 

Vasaras skola NTHU 2016

2016.gada 18.jūlijs - 3.augusts