Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pētījuma 2. cikls (2012. - 2013.gads)
Pēdējās izmaiņas veiktas:
03.09.2013

Skolēnu un skolotāju fokusgrupu diskusiju un skolu apmeklējuma grafiks

Zemgales reģionālais seminārs un fokusgroupas diskusijas (16.10.2012., Tukums)

Fotogalerija

Kurzemes reģionālais seminārs un fokusgrupas diskusijas (31.10.2012., Ventspils)

Fotogalerija

Latgales reģionālais seminārs un fokusgrupas diskusijas (07.11.2012., Līvāni)

Fotogalerija

Rīgas reģionālais seminārs un fokusgrupas diskusijas (14.11.2012., Rīga)

Fotogalerija

Vidzemes reģionālais seminārs un fokusgrupas diskusijas (28.11.2012., Limbaži)

Fotogalerija

Pētījuma 2. cikla galvenie rezultāti ( 2013. gada augusts)

• veikta e-mācīšanās; mācīšanās darba vietā; pieaugušo izglītotājiem nepieciešamo kompetenču; mūžmācīšanās nacionālo stratēģiju; sarežģīto mācību priekšmetu mācīšanās situācijas analīze Latvijas nacionālā konteksta un ASEM valstu perspektīvā;
  • veikta situācijas izpēte Latvijas reģionos jaunu iespēju noteikšanai atsevišķu vakarskolu kontekstā un reģionālā kontekstā, organizētas 10 reģionālās fokusgrupu diskusijas. t.sk. piecas skolotāju un piecas skolēnu fokusgrupu diskusijas;
  • veikta pētījuma kvalitatīvā posma (reģionālo fokusgrupu diskusiju) datu kodēšana, primārā apstrāde un analīze trīs aspektos: mācīšanās rezultātu sekmēšanas iespējas, otrās iespējas izglītības kvalitāte un iesaistīšanās sekmēšanas iespējas; darba un dzīves gaitā iegūtās daudzvalodības un izglītības kvalitātes sekmēšana (116 dalībnieku izteikumi, t. sk. 72 skolēnu un 44 skolotāju no 24 vakarskolām).