Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latgolys Studentu centrs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
06.07.2011
Koncerts Mazajā aulā
LU Māja
Puosokys
Velobraucīņs Nagļi - Viļāni
Vokora styga
 

Vasals!

Ja pats esi no Latgales vai kādas citas Latvijas vietas, bet Tevi interesē Latgale un viss latgaliskais, iesaisties „Latgolys Studentu centra” aktivitātēs un piedalies latgaliskos pasākumos arī Rīgā!

„Latgolys Studentu centrs” ir biedrība, kas apvieno vairākus desmitus studējošo un studijas beigušo Latgales jauniešu, kas ar savu darbību un aktivitātēm realizē dažādus latgaliskus projektus un pasākumus. Paveikto darbu vidū ir Latgales Studentu nedēļa Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī (studentu festivāls „Studiņs”, jauno studentu „aklimatizācijas” pasākums Rīgā „Vokora styga” u.c. ), pasākumu sērija „La-La-Dra” („Latgalīts latgalīšam draugs”), mūsdienu latgaliešu ortogrāfijas izdošana un informatīvie semināri, latgaliešu rakstu valodas kursi, fotokonkurss „Eiropa Latgalē: Lobs loba namaitoj”, dzejas un mūzikas cikls „Cyti godalaiki”, jauniešu seminārs „Atzolys”, piedalīšanās ekspedīcijās uz Sibīriju pie turienes latgaliešiem, grāmatu „Es soku. Tu soki. Puosokys par krīzi” un dzejas antoloģijas „Susātivs” izdošana, ceļojumu stāstu vakari „Latgalīša pādi pasaulī”, latgaliešu kultūras portāls www.LaKuGa.lv, mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs”, koncertu cikls „Taiseits Latgolā” un daudzi citi latgaliski pasākumi un projekti.

Rīgas birojā Tu vari:

  • atrast vietu, kur arī Rīgā ar Tevi runās latgaliski
  • vienmēr dabūt tasi karstas tējas
  • izmantot latgaliešu grāmatu, video un audio ierakstu mini-bibliotēku
  • piedalīties regulāros tematiskos Čaja vakaros
  • piedalīties pasākumu organizēšanā un projektu rakstīšanā, pats tos rīkot un vadīt
  • būt klāt latgaliskā dulluma brīžos, kad dzimst idejas, tiek dalīts kopīgs prieks un trakums ar jauniem, aktīviem studentiem no Latgales!

Mēs esam tādi paši studenti kā Tu – apmeklējam lekcijas Universitātē, kavējam darbu termiņus un priecājamies par labi paveiktiem, lepojamies ar studiju sasniegumiem, piedalāmies fakultāšu pasākumos, darbojamies pašpārvaldēs, dzīvojam kojās, bet vēl – neaizmirstam arī par savu latgalisko pusi un saknēm, tādēļ atrodam laiku arī kopīgiem latgaliskiem pasākumiem un aktivitātēm.

Vairāk par LgSC un aktuālajiem pasākumiem uzzināsi: http://lgsc.lv

Seko LgSC aktivitātēm: http://www.twitter.com/lgsc

Plašāku informāciju iegūsi rakstot lgsc@lgsc.lv