Mācoties valodu, ir svarīgi izmantot mācību grāmatas, bet, izmantojot iespēju sarunāties ar dzimtās valodas pārstāvi, valodu iespējams apgūt būtiski ātrāk.

Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar Jamagatas Universitāti Japānā piedāvā iespēju bez maksas apgūt japāņu valodu. Mācoties valodu, ir svarīgi izmantot mācību grāmatas, bet, izmantojot iespēju sarunāties ar dzimtās valodas pārstāvi, valodu iespējams apgūt būtiski ātrāk.

Valodas kursu vada studenti no Japānas, kuri brīvlaikā ieradušies Rīgā uzlabot komunikācijas prasmes ar ārvalstniekiem. Studenti sarunāsies atbilstoši japāņu valodas zināšanu līmenim,, tāpēc laipni gaidīti arī interesenti bez japāņu valodas priekšzināšanām.

Lai nodrošinātu iespēju sniegt individuālāku pieeju ikvienam interesentam, Latvijas Universitātē ieradīsies 15 studenti no Jamagatas Universitātes valodas apmācībai. Dalība kursos var noritēt pēc brīvā laika iespējām - ikviens var piedalīties jebkurā nodarbībā, jebkurā piedāvātajā laikā.

Kursi norisināsies pirmdienās, trešdienās, piektdienās no plkst. 10.00 līdz 11.30 un no plkst. 18.00 līdz 19.30, kā arī otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18.00 līdz 19.30. Norises vieta - LU Humanitāro zinātņu fakultāte (Visvalža iela 4a), 413. telpa.

Kursi ir bez reģistrēšanās un bez studiju maksas.

Dalīties