Turpinot Latvijas Universitātes (LU) absolventu sarunu vakaru ciklu, 19. septembrī norisināsies diskusija “Absolventu sabiedrība – iespēja vai tukšais šāviens?”. Pasākumā piedalīsies LU Absolventu kluba vēstnesis, investīciju baņķieris Ģirts Rungainis, LU doktorante, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības pārstāve Laura Bužinska un LU Sociālo zinātņu fakultātes dekāns prof. Juris Rozenvalds.

Sarunu vakars norisināsies LU galvenajā ēkā, Raiņa bulv. 19-021, Akadēmiskajā klubā, plkst. 18:00. Pasākumu rīko LU Absolventu klubs, lai veicinātu izpratni par augstskolas un tās beidzēju savstarpējām attiecībām un abpusējas sadarbības iespējām ilgtermiņā. Kā zināms, arī pēc augstskolas beigšanas daudzi jūtas saistīti ar savu universitāti un turpina sevi asociēt un identificēt ar savu Alma Mater.

LU Absolventu klubs uzsver, ka veiksmīgi absolventi ir universitātes lielākā vērtība. Absolventu kopiena jeb tīkls ļauj universitātei gūt labumu no absolventu prasmēm un pieredzes, piedāvājot atbalstu tās studentiem, augstskolai, absolventu apvienojošajai biedrībai un viens otram. Ja augstskolas beidzēji tiek pienācīgi informēti un iesaistīti, absolventi likumsakarīgi kļūst par lojāliem atbalstītājiem un augstskolas labākajiem pārstāvjiem-vēstnešiem, piedāvājot nenovērtējamu mārketingu un popularizēšanu savos personīgajos un profesionālajos tīklos.

Lielākajai daļai pasaules augstskolu ir sava absolventu organizācija vai asociācija, LU šāda platforma ir LU Absolventu klubs, kas apvieno līdzīgi domājoši augstskolas beidzējus, lai tīklotos, dotu augstskolai atpakaļ pieredzi, zināšanas, līdzekļu un virzītu tās progresu.

Pasākuma aktualitātēm var sekot līdz LU Absolventu kluba sociālajā tīklā Facebook.

Uz tikšanos pasākumā!

Dalīties