Ticam, ka jaunais studiju gads iesāksies koši! Lai vērtīgās ieceres un neatliekamie plāni darbu dunā neaizmirstas, tie jāpieraksta plānotājā, ko pavisam jaunā dizainā izgatavojusi Latvijas Universitāte (LU).

2018./2019. studiju gada plānotājs ir veidots košās krāsās un rada asociācijas ar ziemeļblāzmu. Vizuālā risinājuma autore, LU māksliniece Baiba Lazdiņa ir pārliecināta, ka plānotāja dizains ir ļoti ērts lietošanai un piepildīs lietotāja ikdienu ar krāsām: "Debesu un kosmosa tematika visspilgtāk raksturo domas plašumu un dziļumu. Tieši tam jau plānotājs arī ir domāts - lai uz papīra noķertu un sakārtotu idejas, kas galvā brīžiem pārvietojas gaismas ātrumā."

Atverot plānotāju, tā kreisajā pusē ir kalendārs ar svinamām vārda dienām un iespēju pierakstīt dienas notikumus un uzdevumus, savukārt labajā pusē ir plaša vieta piezīmēm, radošām izpausmēm, zīmējumiem.

Plānotājs ir lieliski piemērots LU studentiem, jo tajā atzīmēti būtiskākie notikumi studiju gadā, piemēram, reģistrācijas nedēļas un sesijas laiks, LU dibināšanas gadadiena, studentu brīvdienas un citi nozīmīgi notikumi. Tāpat plānotājā var atrast svarīgākos faktus par LU vēsturi, fakultāšu adreses, iespējas līdzdarboties kultūras un mākslas kolektīvos, sporta nodarbībās un LU Studentu padomē. Plānotāja beigās savukārt apkopota informācija, kur vērsties, lai saņemtu palīdzību studiju procesā vai karjeras izvēlē.

LU jauno plānotāju 2018./2019. studiju gadam iespējams iegādāties LU Studentu servisā LU galvenajā ēkā (Rīgā, Raiņa bulvārī 19) 125. telpā. Tā cena ir 6,55 eiro.

Dalīties