10. jūlijā noslēdzas elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas Universitātes (LU) pamatstudiju programmās. Otrdien, 10. jūlijā, gaidām studētgribētājus ierodamies LU, lai personiski apstiprinātu savus elektroniskos pieteikumus.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, pieteikties studijām ir iespējams arī klātienē, pirmkārt, LU galvenajā ēkā Rīgā, Raiņa bulvārī 19, no plkst. 9.00 līdz 18.00, otrkārt, LU filiālēs - Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā, Ventspilī -, kā arī citos vienotajā uzņemšanā iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktos. 

Līdzi jāņem visi nepieciešamie dokumenti - vidējo izglītību apliecinošs dokuments, nepieciešamo centralizēto eksāmenu sertifikāti, personu apliecinošs dokuments, priekšrocību apliecinošs dokuments un reģistrācijas maksa 30 EUR.

Iespēja tiem, kuri šodien nevar ierasties LU

"LU ir padomājusi par tiem studentiem, kuri šodien nevar ierasties LU, lai apstiprinātu savus elektroniskos pieteikumus - šos studētgribētājus lūdzam atsūtīt elektroniski vidusskolas absolvēšanu apliecinošus dokumentus, pievienojot arī iesniegumu, kas pieejams šeit," norāda LU Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis. Viņš piebilst, ka studētgribētājam ir jābūt elektroniski iesniegtam un apmaksātam pieteikumam, kas izveidots, izmantojot e-pakalpojumu portālā Latvija.lv. Savukārt uz e-pasta adresi studentu.serviss@lu.lv līdz šodienas plkst. 18.00 jānosūta šādi ieskenēti dokumenti:

  • pase vai personas apliecība,
  • atestāts,
  • sekmju lapa, 
  • centralizēto eksāmenu sertifikāts,
  • citi dokumenti par priekšrocībām, ja tādi ir izvēlētajās programmās*
  • apliecinājuma veidlapa, kuru 1) jāizdrukā, jāaizpilda, tad jāieskenē vai jānofotografē; vai 2) jāaizpilda elektroniski, parakstot ar e-parakstu (eID, vai eParaksts)

* priekšrocību dokumenti tiek salīdzināti ar iepriekš sastādītiem sarakstiem, un tiek piemēroti tikai gadījumos, ja persona ir sarakstā.

Pamatstudiju programmu saraksts ar plašākiem aprakstiem pieejams šeit.

Iepazīsties ar Latvijas Universitātes studiju piedāvājumu!

Vēl tuvāk ar visām studiju programmām aicinām iepazīties LU specializētajā uzņemšanas mājaslapā gribustudet.lv.

LU jaunos studentus uzņems 13 fakultātēs, 8 reģionālajās filiālēs, 151 daudzpusīgā un kvalitatīvā studiju programmā. Izvēle studēt LU nozīmē iegūt izcilu un darba devēju vidū augsti novērtētu izglītību, attīstīt sevi un iegūt elastību darba tirgū, kas ļaus veiksmīgi darboties visdažādākajās jomās. LU piedāvā plašu studiju klāstu dabas, eksaktajās, humanitārajās un sociālajās zinātnēs.

LU nemainīgi ir Latvijas nacionālā un ietekmīgākā universitāte. Pēc studentu kopskaita tā patlaban ir arī Latvijā lielākā augstākās izglītības iestāde. LU studiju programmas ir Latvijas darba devēju vidū visaugstāk visnovērtētākās, bet LU studenti darba tirgū paši pieprasītākie - 93% iegūst darbu tūlīt pēc studiju beigšanas, turklāt 96% strādā labi atalgotu un interesantu darbu jau gada laikā pēc studijām.

Dalīties