Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) un zobārstniecības klīnika “Dental Art” ir uzsākuši sadarbību, kuras ietvaros zobārstniecības studentiem tiks nodrošināta unikāla iespēja apgūt jaunākās zobārstniecības tendences ķirurģijā un implantoloģijā Dr. Sergeja Andrijevska vadībā.

Zobārstniecības klīnikas “Dental Art” vadītājs Msc. Impl. Dent. Sergejs Andrijevskis: "Medicīnas pakalpojumu kvalitāti nosaka ne tikai tehnoloģiskie risinājumi, bet arī ārstu zināšanas un prasmes tos pielietot. Tāpēc jauno zobārstu kompetences paplašināšana ir ļoti svarīga zobārstniecības attīstībai Latvijā. Augstu vērtējam iespēju, ka varam dalīties zināšanās ar jaunajiem kolēģiem no LU Zobārstniecības studiju programmas. Mūsu izpratnē stomatoloģija ir ne tikai medicīna, bet arī māksla. Turklāt zobu implantoloģiju var nosaukt par mākslu, kas tiešā veidā kalpo cilvēka dzīves kvalitātei."

No šā gada 10. aprīļa LU MF Zobārstniecības otrā līmeņa profesionālās studiju programmas studentiem būs iespēja pilnveidot savas zināšanas vienā no Latvijas vadošajām klīnikām. Zobārstniecības studiju programma tiek īstenota angļu valodā un tās mērķis ir piecos gados sagatavot kvalificētus nozares speciālistus, kuru teorētiskās un praktiskās iemaņas ir atbilstošas, lai patstāvīgi uzsāktu praktizēt vispārējā zobārstniecībā.

Par LU MF

LU MF 2016./2017. absolvēja 255 jauno medicīnas speciālistu, bet kopš fakultātes atjaunošanas, 20 gadu laikā to beiguši vairāk nekā 4000 jauno speciālistu – ārstu, māsu un farmaceitu. Pašlaik LU MF studē 959 pašmāju un 118 ārvalstu studentu. Līdzās atzītiem Latvijas medicīnas nozares korifejiem, LU MF strādā arī daudz jaunu un talantīgu pasniedzēju, lasīt lekcijas ierodas arī vieslektori no Zviedrijas, Vācijas un ASV. LU MF pašlaik docē 205 mācībspēki.

Dalīties