Sestdien, 26. novembrī LU vīriešu volejbola komanda savā 4. spēlē, spēlējot mājās, ar rezultātu 3:0 spēja pārliecinoši uzveikt Ozolnieku komandu, kura savu sastāvu bija papildinājusi ar diviem Schenker līgas spēlētājiem. LU komanda šobrīd ierindojas 6.vietā turnīra tabulā ar spēļu bilanci 2:2.

LU komandas dalībnieks Kārlis Kalniņš: "Esmu gandarīts par komandas stabilo sniegumu. Jāuzteic mūsu komandas spēlētājs Reinis Lauskis par pašaizliedzību, palīdzot komandai, neskatoties uz ārstu norādījumiem nespēlēt līdz martam. Līdz šim LU komanda bija spēlējusi bez pamatsastāva diagonāles spēlētāja. Reinis no savas traumas atgūstas ļoti strauji un tāpēc veiksmīgi varēja iesaistīties spēlē. Runājot par maču - uzvarējām izmantojot individuālo pieredzi un emocionālo pārspēku. Komandas spēles kvalitāte aug ar katru aizvadīto maču, pateicoties mūsu darbam treniņos un komandas saliedētībai. Visi spēlētāji uzrāda labus sniegumus, īpaši Mārtiņš Šimkuss, kurš sevi pierādījis kā svarīgu posmu komandā grūtos un atbildīgos brīžos."

LU komandas nākošā spēle notiks sestdien, 3.decembrī, plkst. 14:00 Grebenščikova ielā 1, Veselības centra 4 sporta zālē. Spēlēsim pret VK Balvi.

Aicinām atbalstīt!

Dalīties